Українки вперше в історії вийшли до фіналу Євро з футзалу, обігравши союзниць Росії

31,3 т.

Жіноча збірна України з футзалу вперше в історії пробилася до фіналу чемпіонату Європи. Наші дівчата зуміли здобути вольову перемогу над господарками турніру 2023 року угорками – 2:1.

Підопічні тренера Олега Шайтанова з перших хвилин гри заволоділи ініціативою. Однак на 12-й хвилині несподівано пропустили контратаку збірної країни, яка підтримує Росію у війні з Україною.

Втім, "синьо-жовтим" вистачило якихось трьох хвилин, щоб відновити статус-кво. Відзначилася наша іспанська легіонерка Анна Шульга, яка виступає в Іспанії.

Після перерви українки продовжували тотально домінувати на паркеті. Наші не раз турбували не лише гіолкіперку суперниць, а й каркас її воріт. У результаті доля путівки до вирішального матчу турніру визначилася на 32-й хвилині матчу, коли Шульга оформила дубль.

В результаті підопічні Олега Шайтанова перемогли з рахунком 2:1 та вперше в історії пробилися до фіналу Євро. Суперницями українок стане команда Іспанії, яка переграла Португалію – 3:2. "Золото" турніру буде розіграно у неділю, 19 березня. Початок гри – о 21:00 за київським часом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, футболіст збірної України Михайло Мудрик встановив історичний рекорд України, побивши досягнення легендарного Андрія Шевченка.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!