Українець взяв трофей: визначився переможець Суперкубку УЄФА

5,4 т.

Мадридський "Реал" обіграв франкфуртський "Айнтрахт" і вп'яте завоював Суперкубок УЄФА. Команда італійського тренера Карло Анчелотті, кольори якої захищає воротар збірної України Андрій Лунін, виправдала статус явного фаворита та здобула впевнену перемогу на стадіоні у Гельсінкі – 2:0.

Німецький колектив у першій половині першого тайму намагався нав'язати боротьбу іменитому супернику. На 14-й хвилині "Айнтрахт" навіть організували вихід наодинці своєму японському легіонеру Камада, але воротар Тібо Куртуа відбив м'яч.

Після цього "Реал" притиснув опонента до воріт, а на 37-й хвилині австрійський захисник Давид Алаба відкрив рахунок матчу, відправивши м'яч у порожні ворота після скидання партнером.

У другому таймі мадридська команда продовжила домінувати. В середині 45-хвилинки французький бомбардир "Реала" Карім Бензема замкнув простріл зліва.

Цей м'яч дозволив нападникам стати другим голеадором в історії "королівського клубу". В активі Бензема тепер 324 голи, він на 126 точних ударів відстає від Кріштіану Роналду.

До кінця матчу "Айнтрахт" не зміг повернутися в гру та дозволив мадридцям здобути перший трофей сезону.

Як повідомляв OBOZREVATEL, чемпіонат світу з футболу 2022 року в Катарі розпочнеться не 21 листопада, як це планувалося спочатку, а днем раніше. Таке несподіване рішення за три місяці до старту турніру ухвалила Міжнародна федерація футболу (ФІФА).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!