Українець Малиновський забив потужний силовий гол в Італії. Відео

35,9 т.
Руслан Малиновський

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився розкішним ударом у матчі 32-го туру чемпіонату Італії проти "Роми".

Руслан Малиновський святкує гол

27-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому складі та на 26-й хвилині відкрив рахунок.

Робін Госенс віддав гольовий пас у штрафний, де наш співвітчизник у силовій манері продавив двох суперників і потужно пробив у дев'ятку. На 59-й хвилині Руслана замінив Маріо Пашаліч.

Зустріч у підсумку завершилася з рахунком 1:1. На 75-й хвилині Браян Крістанте зрівняв рахунок дальнім ударом у шістку.

Влучний постріл у ворота "Роми" став для Малиновського третім забитим м'ячем у п'яти останніх матчах Серії А. Загальна статистика хавбека становить 5 голів і 5 асистiв у 30 зустрічах.

Авторитетні статистичні портали WhoScored і SofaScore назвали футболіста з України найкращим у команді з Бергамо, поставивши йому 7,7 і 7,9 відповідно.

27-річний українець за 59 хвилин на поле зробив 4 удари по воротах, двічі влучивши у ствiр, 49 разів торкнувся м'яча і віддав 20 точних передач із 29. Також в активі уродженця Житомира одне вдале обведення з трьох, одна виграна верхова боротьба з трьох і один створений гольовий момент.

Оцінки гравців від WhoScored
Оцінки гравців від SofaScore

Після цієї перемоги "Аталанта" набрала 65 очок і вийшла на третє місце, випередивши "Ювентус".

Турнірна таблиця в Серії А

Як повідомляв OBOZREVATEL, у попередньому турі удар Руслана приніс перемогу "Аталантi" над "Ювентусом".

13 квітня Міжнародний центр спортивних досліджень (CIES) поставив українця "Аталанти" на перше місце в рейтингу найкращих гравців останнього місяця в п'яти найсильніших лігах Європи.