Малиновський забив холоднокровний гол і допоміг "Аталантi" вийти до півфіналу Кубку Італії

25,5 т.
Руслан Малиновський

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився забитим голом у чвертьфіналі Кубку Італії проти "Лаціо".

Футболіст збірної України вийшов у стартовому складі та зробив рахунок 2:2. На 37-й хвилині колумбійський нападник "Аталанти" Луїс Мюріель отримав ефектну закидачку від партнера, накрутив опонента у штрафному майданчику, і виклав ідеальний пас на ногу українцю, відігравши відразу весь захист "Лаціо".

27-річний хавбек холоднокровно пробив у протихід голкіперу, зрівнявши рахунок у грі.

Зустріч у підсумку завершилася з рахунком 3:2. Переможний гол на 57-й хвилині забив росіянин Олексій Міранчук. Зазначимо, що на 67-й хвилині нападник "Аталанти" Дуван Сапата не реалізував пенальті.

В 1/2 фіналу "Аталанта" зіграє з переможцем пари "Інтер" – "Ювентус" / СПАЛ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 20 січня Малиновського було визнано найкращим футболістом перенесеного матчу проти "Удінезе" (1:1).

Нагадаємо, що Руслан посідає другий рядок у списку найдорожчих футболістів України.

Раніше в пресі з'явилася інформація, що Руслан може продовжити кар'єру в міланському "Інтері".

9 січня наш співвітчизник допоміг своїй команді здобути розгромну перемогу в 16-му турі чемпіонату Італії.