Українець Лунін зіграв за "Реал" із капітанською пов'язкою. Фотофакт

5,7 т.
Андрій Лунін

Український голкіпер "Реала" Андрій Лунін відіграв деякий час із капітанською пов'язкою в таємному спарингу команди проти "Райо Вальєкано". Поєдинок, на який не були допущені представники ЗМІ, закінчився з рахунком 1:1.

Як повідомляє видання Marca, наш співвітчизник з'явився на полі в основному складі разом із такими гравцями першої команди, як Іско, Альваро Одріосола, Мартін Едегор, Марсело. З перших хвилин капітаном був останній, але в перерві його поміняв інший гравець.

Марсело вивів команду на поле з капітанською пов'язкою

Лунін опублікував фотографії з матчу на своїй сторінці в Instagram. На одній із них на лівій руці українського голкіпера можна побачити капітанську пов'язку.

"Закінчуємо другий тиждень тренувань хорошим матчем і продовжуємо ставати кращими", – написав наш співвітчизник під постом.

Андрій Лунін із капітанською пов'язкою
Андрій Лунін без капітанської пов'язки
Андрій Лунін розповів про підготовку до сезону

Нагадаємо, що Лунін перейшов у "Реал" 2018 року, але дотепер провів лише один офіційний матч за мадридців. У поєдинку Кубку Іспанії проти клубу "Алькояно", який представляє один із нижчих дивізіонів країни, українець пропустив два голи, а його команда сенсаційно вилетіла з турніру.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому товариському матчі "Реала" в літнє міжсезоння Лунін вийшов у старті та допоміг команді перемогти.