Лунін пропустив два голи – і "Реал" сенсаційно вилетів із Кубку Іспанії

13,5 т.
Андрій Лунін

Мадридський "Реал" в 1/16 фіналу Кубку Короля сенсаційно програв "Алькояно" – іспанському футбольному клубу з міста Алькой, що виступає в третьому дивізіоні Іспанії.

Зустріч на стадіоні "Ель Коллана" завершилася в додатковий час із рахунком 2:1. В основний час табло зафіксувало нічию 1:1.

У цій грі вперше в офіційних зустрічах за "Реал" дебютував український голкіпер Андрій Лунін.

21-річний голкіпер збірної України досить посередньо провів свій поєдинок, пропустивши гол на 80-й хвилині з першого ж удару в площину воріт.

Всю гру номінальні гості діяли вальяжно, намагаючись здобути легку перемогу на класі. Підопічні "Зідана" забили "гол у роздягальню", після чого неспішно катали м'яч, не особливо погрожуючи опонентам.

Така розхлябаність призвела до двох голів у другому таймі. Водночас переможний м'яч було забито на 115-й хвилині, коли "Алькояно" грало в меншості.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у жовтні позаминулого року Андрій Лунін провів літні збори в складі "Реала", проте з початком нового чемпіонату Зідан відправив нашого воротаря в оренду у "Вальядолід", затвердивши на позиції основного воротаря Тібо Куртуа.

У січні 2020-го Лунін перейшов у команду другого за силою іспанського дивізіону "Реал Ов'єдо" на правах оренди.