Вперше в історії! Україна вийшла у фінал ЧС із футболу U-20, перегравши Італію

461,0 т.

Молодіжна збірна України з футболу вперше в своїй історії вийшла у фінал чемпіонату світу серед 20-річних. Поєдинок проти Італії на стадіоні в Гдині (Польща) завершився з рахунком 1:0.

OBOZREVATEL вів онлайн-відеотрансляцію матчу Україна – Італія.

Обидві команди, враховуючи температуру повітря (+30), відмовилися від атакуючого стилю гри. За перші 15 хвилин глядачі не побачили жодного удару в площину воріт. Більшу частину часу захисники як однієї, так і іншої команди, неспішно перепасовувалися на своїй половині поля, лише зрідка далекими передачами оживляючи матч.

Україна – Італія

Було помітно, що грали команди, якi пропустили менше всіх у турнірі (по три м'ячі кожна). Ближче до середини тайму наші футболісти перехопили ініціативу, почавши потроху напружувати італійського голкіпера, але на темпі гри це не позначилося.

Перед перервою обидві збірні порадували своїх уболівальників декількома атаками. На небезпечний штрафний від Булеца, "cкуадра адзура" відповіла не менш небезпечним випадом.

Італійці впевненіше почали і другий тайм. На 8-й хвилині Феномонті виграв у швидкості в Попова й утік один на один із Луніним, але воротар "Леганеса" відбив гарматний постріл в упор. У ці хвилини була дуже помітна різниця в швидкостях між командами. Українці часто не встигали за своїми суперниками.

Захопившись атакою, збірна Італії забула про захист і пропустила наш контрвипад. Булеца в районі 11-метрової позначки замкнув фланговий простріл Коноплі.

Після цього "синьо-жовті" відійшли в захист, зробивши акцент на контратаках. Супряга не зміг реалізувати шикарний вихід один на один. На 79-й хвилині Попов отримав другу жовту за акторський фол проти Пінамонті й був видалений. У меншості Україна не тільки не притулилася до своїх воріт, але й мала чудову нагоду подвоїти рахунок, коли за 7 хвилин Кащук влупив у поперечину.

На 2-й доданій хвилині трапилася справжня драма. Італійці забили гол, але після перегляду VAR рефері відмінив це взяття воріт, зафіксувавши порушення правил зі сторони Скамаккі.

Фінал пройде в суботу, 15 червня. Початок – о 19:00. Суперником українців у вирішальному матчі буде Південна Корея.

Україна U-20 – Італія U-20 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 – 65 Булеца.

Україна U-20 – Лунін, Попов, Бондар, Конопля, Чех (Хахльов, 69), Безкоровайний, Дрішлюк, Корнієнко, Булеца (Сафронов, 83), Сікан (Супряга, 63), Кащук.

Італія U-20 – Пліццарі, Пеллегріні, Дель Прато, Раньєрі, Габбі, Еспозіто (Капоне, 73), Фраттезі (Альберіко, 46), Белланова, Тріпальделлі (Олівьері, 84), Скамакка, Пінамонті.

Попередження: Сікан (1), Попов (55), Раньєрі (75).

Вилучення: Попов (79).

Читайте: Лідер збірної України U-20 отримав страшну травму в чвертьфіналі ЧС: відео моменту

Нагадаємо, що на молодіжному чемпіонаті з футболу збірна України, зламавши опір аутсайдера квартету Катару – 1:0, достроково завоювала путівку в 1/8 фіналу турніру, де в першому раунді плей-офф без проблем розібралася з представниками Панами – 4:1.

У чвертьфіналі команда Олександра Петракова, обігравши Колумбію (1:0), вперше в своїй історії вийшла у півфінал мундіалю.