Україна достроково вийшла до плей-офф чемпіонату світу з футболу U-20

132,8 т.

На чемпіонаті світу в Польщі молодіжна збірна України з футболу здобула другу перемогу в рамках групового етапу.

Підопічні Олександра Петракова з деякими труднощами зломили опір аутсайдера квартету Катару – 1:0, достроково завоювавши путівку до 1/8 фіналу турніру

Катар – Україна

Головною проблемою для "жовто-синіх" стало подолання насиченої оборони суперника. Наші хлопці в першому таймі діяли дещо академічно. Обидві команди не демонстрували високих швидкостей, що й вилилося у досить нудний футбол. Фактично свій єдиний момент українці створили на останній хвилині зустрічі, коли Денис Попов пробив вище після розіграшу кутового.

Читайте: Україна на чемпіонаті світу U-20 з футболу: де дивитися, розклад, усі подробиці

Зате саме захисник "Динамо" відкрив рахунок на 58-й хвилині. Після подачі Булеци Денис високо вистрибнув і розстріляв ворота Катару метрів із семи. Цей момент додав упевненості "жовто-синім", які стали грати більш розкуто і точно.

Команда Петракова почала значно більше бити у ворота суперника, водночас воротар українців Андрій Лунін майже не вступав у гру. Все стало зрозуміло на 85-й хвилині, коли пряму червону картку в матчі отримав катарець Бахши. У підсумку українці довели матч до мінімальної перемоги.

Так, "жовто-сині" за тур до закінчення групового етапу завоювали путівку до плей-офф.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у стартовому матчі молодіжного чемпіонату світу Україна обіграла США – 2:1.