Україна вийшла до 1/4 фіналу Євро-2020: 15+ фото, які показують усі емоції історичної перемоги

3 хвилини
9,0 т.

Збірна України з футболу пробилася до чвертьфіналу чемпіонату Європи 2020 року. Команда Андрія Шевченка на останніх хвилинах додаткового часу вирвала перемогу над Швецією – 2:1.

Гра видалася неймовірно нервової. Українці відкрили рахунок на 27-й хвилині. Після чудового пасу Андрія Ярмоленка точним ударом відзначився Олександр Зінченко.

Перед самою перервою Форсберг не без допомоги рикошету зумів зрівняти рахунок. У другому таймі обидві команди перевірили каркас воріт один одного і гра перейшла в овертаймі.

Артем Довбик приніс перемогу Україні.
Футболісти збірної України.

Ключовим моментом стало вилучення Даніельсон на 98-й хвилині за грубий фол на Бесєдіна. Наш нападник в результаті був замінений. Розв'язка наступила на останній хвилині додаткового часу після того Артем Довбик головою переправив м'яч у сітку після подачі Зінченко.

У підсумку Україна пробилася в чвертьфінал, де зіграють з Англією 3 липня в Римі.

Вашій увазі найяскравіші фото поєдинку.

Швеція – Україна 1:2 (1:1, 0:0, 0:0)

Голи: 0:1 – 27 Зінченко, 1:1 – 43 Форсберг, 1:2 – 120 Довбік.

Швеція – Ольсен, Лінделеф, Даніельссон, Аугустінссон (Бенгтссон, 83), Люстіг (Крафт, 83), Форсберг, Ларссон (Классон, 97), Екдаль, Ольссон (Хеландер, 101), Кулусевскі (Квайсон, 97), Ісак (Берг , 97).

Україна – Бущан, Забарний, Кривцов, Караваєв, Матвієнко, Степаненко (Макаренко, 95), Шапаренко (Малиновський, 61), Зінченко, Сидорчук (Безус, 118), Ярмоленко (Довбік, 105), Яремчук (Бесєдін, 90; Циганков, 101).

Попередження: Кулусевскі (69), Ярмоленко (79), Форсберг (85), Довбік (120).

Фанатка збірної Швеції.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Англії обіграла Німеччину в 1/8 фіналу Євро-2020, забивши два м'ячі у другому таймі.