Україна "вбила": визначився володар "бронзи" ЧС із футболу U-20

198,0 т.
Україна 'вбила': визначився володар 'бронзи' ЧС із футболу U-20

Молодіжна збірна Італії поступилася команді Еквадору в матчі за третє місце чемпіонату світу з футболу 2019 року.

"Адзурріні" не змогли оговтатися після поразки від України в півфіналі турніру і поступилися в "малому фіналі" – 0:1.

Італія – Еквадор

Гра вийшла дуже закритою, а основні події відбулися в овертаймі. На 95-й хвилині італійці отримали право на пробиття пенальті, проте Марко Олів'єрі не зміг переграти голкіпера південноамериканців.

Читайте: "5:5, 6:6..." Тренер українців висловився про фінал ЧС із футболу U-20

Розплата прийшла вже через шість хвилин, коли Річард Міна приголомшив суперника точним ударом і вивів усю команду вперед. Еквадорцям вдалося втримати перевагу і завоювати бронзові медалі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, футболіст збірної України U-20 розповів про підлості італійських футболістів у півфіналі чемпіонату світу.