Збірна України встановила унікальне досягнення на Євро

13,4 т.

Збірна України з футболу Україна вирвала вольову перемогу на Євро-2024, пропустивши першою у другому турі групового етапу чемпіонату Європи, який проходить у Німеччині. Підопічні Сергія Реброва, пропустивши на 17-й хвилині, зуміли перевернути хід гри та записати до свого активу три очки.

Відео дня

Ця перемога стала третьою перемогою українців на чемпіонатах Європи в основний час та четвертою з урахуванням додаткового. Дивним чином всі ці зустрічі завершилися з одним і тим самим рахунком – 2:1.

До тріумфу зі Словаччиною українці виграли у Швеції на дебютному Євро-2012. На першості континенту-2020 "синьо-жовті" обіграли Північну Македонію, а потім тих самих шведів в овертаймі матчу 1/8 фіналу.

Водночас у пасиві збірної нашої країни антирекордна серія із 13 матчів поспіль із пропущеними м'ячами. Ще жодного разу на першостях континенту команда з України не зуміла відіграти на нуль.

Андрій Шевченко

Загалом у 13 матчах на ЧЄ українські футболісти забили 14 голів, пропустивши 23. Ще ніколи "синьо-жовті" не забивали більше двох м'ячів за матч.

Свою наступну зустріч на Євро-2024 українці проведуть у середу, 26 червня. Суперниками підопічних Сергія Реброва стане лідер квартету Бельгія. Стартовий свисток пролунає о 19:00 за київським часом.

Довбик вивів Україну до чвертьфіналу Євро-2020.

Як повідомляв OBOZ.UA, стало відомо, які шанси у збірної України з футболу вийти до плей-оф чемпіонату Європи з третього місця.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!