Україна – Іспанія: результат та хронологія півфіналу Євро-2023 U-21 з футболу

5 хвилин
38,3 т.

Молодіжна збірна України з футболу у середу, 5 липня, вдруге у своїй історії зіграла у півфіналі чемпіонату Європи. У битві за вихід до вирішального матчу континентальної першості-2023 команда Руслана Ротаня билася з іспанцями.

Зустріч приймав стадіон "Стяуа" у румунській столиці Бухаресті. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Україна – Іспанія.

ЄВРО-2023 U-21

Півфінал

Бухарест, стадіон "Стяуа"

Головний арбітр: Ерік Ламбрехтс (Бельгія), арбітр VAR: Жером Брісар (Франція)

Україна – Іспанія – 1:5

Голи: Бондаренко, 13 – Руїс, 17, Сансет, 24, Бланко, 54, Аймар, 68, Серхіо Гомес, 78

_____________________________________

90+3. Все. Українці програли та залишилися із "бронзою" чемпіонату Європи.

90+1. Кащук вистрілив по центру. На місці Тенас.

88. Рікельме добіг до штрафного майданчика Трубіна, але пробив вище.

87. Дограють команди просто...

85. Барренечеа з гострого кута у штангу пробив.

83. Тенас вибив навіс із кутового від Кащука.

81. Зовсім не розвалилися би українцям...

78. 1:5. Серхіо Гомес після шикарного пасу шведою від Руїса поклав м'яч точно у верхній кут із улюбленої сьогодні точки іспанців – лінії штрафного майданчика.

76. ЗАМІНА. Капітан українців Бондаренко залишив поле. Вийшов Очеретько.

75. ЗАМІНИ. Баена та Бланко на сьогодні все. Вейга та Бернабе отримали час.

75. 9200 глядачів на грі.

74. Українці намагаються щось вигадати в атаці, але дуже класно суперники обороняються.

72. Іспанці, звичайно, на куражі вже.

70. Ротань, який до цього всю гру стояв біля краю поля, присів на лавочку...

68. 1:4. Все, Іспанія закриває гру. Аймар прийняв пас від партнера і з лінії штрафного майданчика точно закрутив м'яч у правий нижній кут воріт Трубіна.

66. Ух... Брагару пройшов двох захисників і намагався влучити у дальній кут. Неточно.

64. Поки що нашим не вдається розтягнути оборону суперників.

61. ЗАМІНИ. Сікан, Бражко та Вівчаренко поступилися місцем на полі Ванату, Желізко та Брагару.

59. ЗАМІНИ. Родрі та Сансет закінчили. Аймар і Барранечеа в грі.

58. Судаков порушив правила в атаці.

57. Тенас! Витягає удар Бондаренка метрів із 20.

56. Наші кидаються творити камбек.

54. 1:3. Бондаренко, вибиваючи м'яч зі штрафного майданчика, віддав точно на ногу Антоніо Бланко. Той з лінії штрафного майданчика з другого дотику вразив дальній кут воріт Трубіна.

51. Іспанія збиває темп контролем м'яча.

49. Дещо ми спантеличили суперника, але не витягли нічого з цього.

48. Судаков з гострого кута пробив до рук воротарю.

46. Який момент! Судаков обікрав суперника та віддав на Бондаренка. Той пробив трохи вище із 20 метрів.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! Іспанці розіграли з центру поля.

46. ЗАМІНА. Кащук одразу виходить. Назаренко на лавочку сів.

22:54. Повертаємось до Бухареста.

22:49. 7-3 за ударами і 4-2 за влучаннями в площину воріт.

22:46. ПЕРЕРВА.

45+2. Свистить рефері.

44. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Сич збив Баену.

43. Сікан боровся за м'яч, а суддя фол зафіксував.

41. Ой-ой-ой. Мудрик знову накрутив суперників і прострілив уздовж воріт. Сікан пробив під штангу, але Тенас потяг!

38. Руїс, звичайно, розкішний форвард. Просто роздягає наших захисників.

37. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Бланко порушив правила на Мудрику.

36. Тенас забрав м'яч після пасу Мудрика з флангу.

34. Мудрик закидав зі штрафного. Захисники зняли навіс.

31. У наших не виходять підходи до воріт Тенаса.

29. Так, Мудрик завівся. Вставив супернику та почав його штовхати.

28. Індивідуально наших іспанці переграють.

26. Ледь третій не отримали. Руїс продавив Талавєрова і гарно віддав п'ятою на партнера. Батагов в останній момент вибив.

24. 1:2. Виходять іспанці вперед. Провалилася опорна зона нашої команди, проґавивши Сансета перед штрафним. Той підготував удар і точно пробив із 20 метрів.

23. Іспанці знову намагаються взяти м'яч під контроль.

21. Вівчаренко навішував на Сікана, але дуже високий парашут вийшов.

19. Перші порушення пішли. Від іспанців.

17. 1:1. Швидко зрівнює Іспанію. Пішов закид на Руїса, якого не зумів зупинити Бражко. Форвард піренейців обіграв Трубіна, Талаверова та пробив у ворота.

15. Іспанці розгублені взагалі. Почали помилятися під пресингом.

13. 1:0!!! Нічого собі!!! Мудрика кинули у вільну зону, той усадив на газон Паредеса та віддав від лицьової на 11 метрів. Там Бондаренко спокійно пробив у кут воріт.

12. Небезпечно! Баена не влучив у дальній кут ударом метрів із шести.

11. Неймовірно, але ще жодного разу арбітр фол не зафіксував.

9. Не змогли українці вивести м'яч в атаку. Трубін в аут пас віддав.

8. Ух! Трубін бере удар Сансета у ближньому кутку.

7. Наші віддали м'яч іспанцям.

6. Бражко випередив Руїса, зігравши головою.

4. Кутовий був в українців, але воротар Іспанії на виході зіграв.

2. Під тиск одразу наші потрапили.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Україна ввела м'яч у гру! Поїхали!

6 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять гравці на зелений газон.

8 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Вболівальників є чимало сьогодні на трибунах.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готове до стартового свистка рефері з Бельгії.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Наші сьогодні у жовтому грають.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Розминку футболісти розпочали.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Англійці стали першими фіналістами Євро. Обіграли Ізраїль 3:0.

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Є стартовий склад від Ротаня. Передбачуваний.

100 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Зворотний відлік у нас пішов.

120 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Англія поки що обіграє Ізраїль 1:0 та близька до фіналу.

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. У Бухаресті спеки за 30 градусів...

5 ГОДИН ДО МАТЧУ. До речі, через дискваліфікацію у нас Криськів не зіграє.

7,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Згадуємо м'яч В'юнника у групі.

10 ГОДИН ДО МАТЧУ. Звісно, іспанці вважаються явними фаворитами. 1,65 пропонують на них букмекери. Та 4,00 на Україну.

13 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх українських шанувальників футболу. Наша "молодіжка" сьогодні вдруге грає на Євро-2023 з Іспанією. Тільки тепер не прохідний матч в останньому турі групового етапу, а у півфіналі турніру.

27 червня команди зіграли внічию 2:2, причому іспанці втекли від поразки на останній хвилині зустрічі. Після цього команда України сенсаційно вкотила три голи у ворота Франції у чвертьфіналі, а ось піренейці у своєму протистоянні зі Швейцарією помучилися. Фаворити зуміли перемогти лише в овертаймі.

Важлива деталь полягає в тому, що на зустріч групового етапу суперники виставили другі склади. Сьогодні ж вийдуть повноцінні основи. У нас ще й відбув дискваліфікацію форвард Владислав Ванат.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Українська асоціація футболу (УАФ) назвала тренера олімпійської збірної України, який повезе команду на Ігри-2024 до Парижа.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!