Збірна України з футболу врятувалася від поразки у матчі з Болгарією

5 хвилин
31,8 т.
Україна не змогла перемогти Болгарію

Збірна України з футболу у товариському матчі зіграла внічию з командою Болгарії. Зустріч на одеському стадіоні "Чорноморець" завершилась із рахунком 1:1.

OBOZREVATEL вів онлайн трансляцію матчу Україна – Болгарія.

Зазначимо, що вдень 11 листопада на арені виникла невелика пожежа, яка ніяк не завадила проведенню самої гри.

Вперше під керівництвом Петракова команда вийшла на поле у 4 захисники.

Збірна України з футболу

Вже на 35-й секунді Зінченко міг відкривати рахунок. Так само, як і у грі Євро-2020 зі шведами, футболіст "Манчестер Сіті" пробив по воротах, але надто неточно.

Олександр Зінченко.

Обидві команди демонстрували швидкий футбол. М'яч не затримувався в центральному колі, і небезпечні моменти створювалися то бiля одних, то бiля інших воріт.

Найгостріші атаки виходили у наших футболістів, водночас на вістрі щоразу опинявся саме Зінченко.

Україна – Болгарія.

За кілька хвилин Ярмоленко на швидкості пройшов двох захисників і в класичному стилі знайшов передачею Олександра. Той не зміг підлаштуватися під удар і влучив у голкіпера.

Правий фланг українців явно перевершував опонентів, де Ярмоленко або Тимчик розривали суперника. Довбик на 14-й хвилині забив гол, але зробив це з офсайду.

Українці не забивали із відмінних положень.

Ближче до середини тайму дедалі більше вимальовувалася перевага господарів. М'яч практично не залишав половину поля болгар, а кожен стандартний розіграш у "жовто-синіх" завершувався небезпекою біля воріт Михайлова.

Андрій Ярмоленко.

Захопившись нападом (володіння м'ячем 71%/29%), на 35-й хвилині Україна пропустила нелогічний гол. Болгарський голкіпер вибив м'яч далеко в поле, Матвієнко у спробі невдало вибити круглий снаряд, запустив свічку. У штрафному майданчику Радослав Кирилов поборовся із захисником і пробив повз Бущана.

Після перерви українці кинулися відіграватись. Зінченко влучив у штангу, а за кілька хвилин Малиновський забив у кут, але зробив це із положення поза грою.

Малиновський був в офсайді

Тиск наших футболістів був абсолютним. Команда постійно атакувала і била у ворота, але м'яч вперто не йшов у ворота. І Яремчук та Малиновський били з відмінних позицій, але чудово грав Вуцов, який замінив Михайлова.

Наші футболісти багато атакували.

На 67-й хвилині Ярмоленко забив третій гол, який також скасували через офсайд.

Ярмоленко потрапив у положення поза грою

Петраков явно не хотів поступатися болгарам, намагаючись посилити гру замінами. На 78-й хвилині Олександр Васильович замість Малиновського випустив Гармаша, проте через дві хвилини гол забив не він, а Степаненко.

Хавбек "Шахтаря" невідпорним ударом під стійку зробив рахунок 1:1.

Збірна України продовжувала атакувати, змінюючи фланги, але гості штурм витримали.

Україна – Болгарія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи : 0:1 – 35 Кирилів, 1:1 – 79 Степаненко.

Україна – Бущан (Різник, 46), Тимчик, Матвієнко, Кривцов, Зінченко, Ярмоленко, Малиновський (Гармаш, 78), Зубков (Циганков, 61), Сидорчук (Степаненко, 46), Соболь (Коваленко, 68), Довбик (Ярем) 46).

Болгарія – Михайлов (Вуцов, 46), Йорданов (Турицов, 15), Димитрів, Христов, Цонєв (Костадинов, 70), Цонєв (Чочов, 61), Кирилів, Недєлєв, Десподів (Янков, 69), Велковські, Ілієв (Мін 46).

Попередження : Туріцов (24).

Олександр Петраков на пресконференції

Як повідомляв OBOZREVATEL, 16 листопада підопічні Олександра Петракова проведуть свій заключний поєдинок у кваліфікації чемпіонату світу-2022.

Олександр Зінченко у складі збірної України

У Зениці, четвертому за населенням боснійському місті, "жовто-сині" зіграють проти Боснії та Герцеговини.

Стадіон Біліно Поле

На збори Олександр Петраков викликав 25 футболістів.

Склад збірної України
Запасний перелік збірної України.

Перед цим матчем наша збірна у турнірній таблиці групи D посідає друге місце.

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч 8-го туру відбору на чемпіонат світу-2022 між Україною та Боснією та Герцеговиною завершився з рахунком 1:1.