Україна – Австрія: відеоогляд матчу за прямий вихід у плей-оф Євро-2020

993
Зінченка втішає гравець збірної Австрії після фінального свистка

Збірна України зазнала мінімальної поразки в матчі третього туру Євро-2020 проти Австрії і закінчила групу C на третій позиції. Поєдинок, який відбувся в Бухаресті, закінчився з рахунком 0:1.

Незважаючи на невдачу в останній грі, наші співвітчизники все ще можуть потрапити в 1/8 фіналу. Для цього мають бути виконані кілька умов.

Підсумкова таблиця групи C

Зустріч двох команд розпочалася з переваги австрійців, які з перших хвилин заволоділи ініціативою й раз по раз створювали напругу біля воріт Георгія Бущана. Перший і, як виявилося, єдиний гол у матчі був забитий на 21-й хвилині зусиллями Крістофа Баумгартнера, який прийшов на подачу кутового та випередив на м'ячі Іллю Забарного.

Баумгартнер забив єдиний гол у матчі

У другій половині першого тайму українці виглядали шокованими, тому не дивно, що саме у наших суперників неодноразово виникали моменти для взяття воріт.

Україна програла Австрії.

Після перерви ситуація на полі сильно не змінилася. Підопічні Шевченка все ще мали труднощі зі створенням хороших можливостей для голу, тому їхню підсумкову поразку можна назвати закономірною.

Гравці збірної України після поразки від Австрії

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися огляд заключного матчу нашої національної команди на груповому турнірі.

Україна – Австрія 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 – 21 Баумгартнер.

Україна – Бущан, Матвієнко, Миколенко (Бесєдін, 85), Караваєв, Забарний, Зінченко, Шапаренко (Марлос, 68), Малиновський (Циганков, 46), Сидорчук, Ярмоленко, Яремчук.

Австрія – Бахманн, Хінтереггер, Драгович, Алаба, Лайнер, Забітцер, Шлагер, Лаймер (Ільзанкер, 72), Баумгартнер (Шопф, 33), Грілліч, Арнаутович (Калайджіч, 90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, Шевченко залишився незадоволений як результатом, так і змістом, заявивши, що з такою грою Україні нема чого робити в плей-оф чемпіонату Європи.