УЄФА назвав найкращий гол сезону. Відео

2,7 т.
Мехді Таремі

Іранський нападник португальського "Порту" Мехді Таремі став автором найкращого голу за версією сайту УЄФА. 29-річний футболіст відзначився у відповідному чвертьфіналі Ліги чемпіонів, забивши єдиний м'яч у грі проти "Челсі".

На третій доданій хвилині позиційна атака португальців завершилася переведенням м'яча на фланг і подачею в центр штрафного майданчика. Таремі ідеально підлаштувався під навіс і завдав чудового удару в дальній кут воріт Едуара Менді.

Мехді Таремі забив переможний гол

Незважаючи на такий шедевр, цей гол не дозволив "Порту" вийти в півфінал турніру. Перший матч між цими командами завершився з рахунком 2:0 на користь "Челсі".

Згідно з голосуванням на сайті uefa.com майже 30% фанатів вибрали цей удар найкращим у сезоні.

2-ге місце посів Лоренцо Інсіньє (матч Євро-2020 між Бельгією та Італією). Третя позиція у Кемарі Руфа (поєдинок групового етапу Ліги Європи "Стандард" – "Рейнджерс" 0:2).

Як повідомляв OBOZREVATEL, фантастичний гол форварда збірної Чехії Патрика Шика з центру поля у ворота збірної Шотландії було визнано вболівальниками кращим у чемпіонаті Європи-2020.