У скандальному матчі визначився перший півфіналіст Кубку України з футболу. Відео

Футболісти 'Зорі' святкують гол

"Зоря" здобула вольову перемогу над "Вересом" у Луцьку з рахунком 2:1 і стала першою командою, яка вийшла в півфінал Кубка України.

Номінальні господарі зустрічі з Рівне відкрили рахунок у звітному поєдинку. Луганчани не зуміли вибити м'яч зі своєї штрафної площі, а захисник гостей зіграв у ногу нападнику, що змусило головного арбітра призначити пенальті, який упевнено реалізував Михайло Шестаков.

Незабаром "Зоря" відігралася після стандартного положення. Голкіпер "Вереса" відбив м'яч перед собою, чим зразу ж скористався Дмитро Іванисеня.

Ключовий епізод матчу стався вже після перерви за нічийного рахунку. Шестаков відгукнувся на простріл свого одноклубника та вдруге відправив ігровий снаряд у сітку, але суддя відмінив чистий гол, зафіксувавши офсайд.

Момент гольової передачі на другий гол "Вереса"

Через кілька хвилин підопічні Віктора Скрипника забили переможний гол після дальнього удару Владислава Кочергіна. А за 15 хвилин до закінчення поєдинку "Верес" залишився в меншості і по суті втратив шанси на вихід до наступного раунду.

"Верес" – "Зоря" 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: Шестаков (з пенальті, 18), Іванисеня, 25, Кочергін, 59.

"Верес": Когут – Солдат, Махньов, Гончаренко, Немчанінов – Полюлях (Кучеров, 16), Панасенко, Дахновський (Сергійчук, 61) – Гегедош (Гайдучик, 83), Пасіч, Шестаков

"Зоря": Василь – Руфаті (Громов, 88), Іванисеня, Абу Ханна, Циганікс (Ємець, 70) – Юрченко, Назарина, Луньов (Хомченовський, 69), Кочергін – Шахаб, Кабаєв.

Вилучення: Панасенко, 76 (друга жовта картка).

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Зоря" здобула несподівану перемогу над "Шахтарем" у попередньому турі української Прем'єр-ліги, залишившись у меншості.