У Португалії відбувся найганебніший футбольний матч в історії. Відео

3 хвилини
193,7 т.
Белененсеш програв Бенфіці

Матч 17-го туру чемпіонату Португалії між лісабонськими "Белененсешом" та "Бенфікою" ознаменувався грандіозним скандалом. Напередодні матчу 17 футболістів "Белененсеша" здали позитивні тести на COVID-19. Керівництво Ліги відмовилося переносити поєдинок, погрожуючи штрафними санкціями.

Стартовий склад Белененсеша

В результаті тренерський штаб виставив на гру 9 гравців, водночас як польові на поле вийшли два воротарі, а в запасі не виявилося нікого.

Гості забили вже на першій хвилині

Після першого тайму рахунок був 0:7 на користь "Бенфіки". Статистика володіння м'ячем складала 17% проти 83% та 0:17 за ударами.

Склади на матч

Після перерви у господарів на поле вийшло вже сім гравців, а одразу після свистка на другий тайм один із футболістів "Белененсеша" впав на газон, заявивши, що травмований.

Суддя зупинив матч, оскільки вшістьох заборонено грати правилами.

Суддя зупинив матч після перерви

У соцмережах назвали цей матч найганебнішим в історії португальського футболу.

"Це португальська ліга. "Бенфіка", одна з найбільших команд Португалії, у перерві перемагає "Белененсеш" з рахунком 7:0. Чому? Ні поваги, ні чесної гри. Ганьба", – пишуть у Twitter.

"Ні поваги, ні чесної гри"

"Цілком безглузда гра вийшла. "Белененсеш" збиралися оштрафувати, якщо вони не брали участь у грі. Потім вони симулювали травму після перерви, щоб гра закінчилася достроково. Ганьба лізі за те, що не змусили відкласти зустріч", – обурені у соцмережах.

"Белененсеш" збиралися оштрафувати"

Заголовки преси також лають керівництво чемпіонату за відмову перенести гру.

"Ганьба"
"Яка це ганьба. Як можна продовжити цей матч?!"
"Це ганьба"

Зазначимо, що за "Бенфіку" виступає українець Роман Яремчук, проте головний тренер не дав йому взяти участь у цьому матчі.

Раніше Яремчук оформив дубль у поєдинку 7-го туру чемпіонату Португалії з футболу проти "Віторії Гімараєш".