Яремчук провів фантастичний матч за "Бенфіку", зробивши дубль. Відео

11,9 т.
Роман Яремчук

Український нападник "Бенфіки" Роман Яремчук оформив дубль у поєдинку 7-го туру чемпіонату Португалії з футболу проти "Віторії Гімараєш". 25-річний форвард вийшов у стартовому складі і відзначився на 30-й і 41-й хвилинах.

Вертонген віддав точну розрізну передачу в центральну зону, Роман втік від захисників, зблизився з голкіпером і відправив круглий снаряд точно в сітку.

Через 11 хвилин Яремчук зробив дубль. Спершу Роман запресингував Беревковича, змусивши того втратити м'яч. Рафа Сілва майстерно віддав у ноги партнеру і суперник спробував вибити круглого, але Роман встиг лівою ногою пустити шкіряну сферу під штангою.

Це стало його першим дублем у складі португальської команди, і українця було визнано найкращим гравцем матчу, який закінчився з переможним рахунком 3:1.

Яремчука було визнано найкращим гравцем матчу

Такий результат дозволив "орлам" набрати 21 очко і продовжити лідирувати в турнірній таблиці.

Роман Яремчук забив перші два голи

Як повідомляв OBOZREVATEL, 31 липня Яремчук перейшов із бельгійського "Гента" в "Бенфіку". З того часу наш співвітчизник провів 9 матчів у всіх турнірах, забивши 4 голи і віддавши 4 результативні передачі.