У Південній Кореї воротар забив фантастичний гол ударом від своїх воріт. Відео

24,5 т.
Корейський голкіпер

Голкіпер південнокорейського "Каннина" Чол Хо Кім відзначився фантастичним голом у матчі третього дивізіону чемпіонату країни проти "Чхонджу".

Воротар намагався піти від пресингу і сильно вибив м'яч зі свого штрафного. Круглий снаряд долетів до воріт "Чхонджу", відскочив від газону, перестрибнув через воротаря і під дикі крики місцевих коментаторів пірнув у сітку.

Незважаючи на такий шедевр "Каннин" програв з рахунком 1:2. У турнірі команда йде передостанньою. "Чхонджу" розташувався на восьмому місці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Іспанії голкіпер забив приголомшливий гол на останній секунді і врятував команду. 35-річний воротар відзначився голом на 96-й хвилині основного часу.

Раніше англійський голкіпер шотландського клубу "Дамбартон" Сем Сем Ремсботтом відзначився неймовірним автоголом у домашньому матчі третього дивізіону чемпіонату країни проти "Форфар Атлетик".

На 57-й хвилині 24-річний воротар спробував вибити м'яч, але влучив у спину своєму захиснику Райану МакГіверу.