"Реал" єдиним ударом ледь не переміг "МанСіті" у півфіналі Ліги чемпіонів. Відео

15,1 т.
Реал Манчестер Сіті

Мадридський "Реал" зіграв унічию з англійським "Манчестер Сіті" у першому півфіналі Ліги чемпіонів. Зустріч у столиці Іспанії завершилась із рахунком 1:1.

З перших секунд гості буквально зім'яли оборону королівської команди. Підопічні Гвардіоли мали тотальну перевагу на всіх метрах поля. Мадрид низько оборонявся, намагаючись перекрити вільні зони. На захист опускалися всі півзахисники, граючи разом із лінією оборони.

"Сіті" щоразу накочував на ворота Куртуа, змушуючи бельгійського голкіпера відпрацьовувати на повну. "Реал" не міг нічого зробити в атаці, а його швидкі прориви захлиналися у центральному колі.

Ситуація перевернулася на 36-й хвилині, коли Едуардо Камавінга, підібравши м'яч біля свого штрафного майданчика, пробіг з ним пів поля, видав на Вінісуса Жуніора і форвард збірної Бразилії метрів з 20 відправив круглий снаряд точно в ціль.

Для "Реала" це стало першим та єдиним ударом у площину воріт за всі 45 хвилин ігрового часу.

У другій половині "Манчестер Сіті" помітно підняв темп і гра пішла на зустрічних курсах. "Реал" знизив оберти, і вже біля воріт Едерсона стали виникати небезпеки.

Одна з таких атак англійців завершилась гарним голом. Капітан збірної Бельгії Кевін Де Брьойне пішов від опіки Луки Модріча і не залишив шансів бразильському воротареві.

Зустріч у відповідь "Манчестер Сіті" та "Реала" проведуть 17 травня. У середу, 10 травня, буде зіграно другий півфінал. Зустрічаються італійські "Мілан" та "Інтер".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!