У матчі португальських грандів футболістам довелося виштовхувати з поля швидку. Відео

Футболісти 'Браги' біля швидкої

У півфінальному матчі Кубка Португалії між "Брагою" та "Порту" (1:1) стався курйозний момент за участю футболістів обох команд і машини швидкої допомоги.

На 70-й хвилині зустрічі за рахунку 0:1 на користь гостей їхній нападник Луїс Діас отримав м'яч у центрі поля і, обігравши кількох суперників, вийшов на ударну позицію. Під час удару він серйозно травмував суперника, за що відразу ж був вилучений з поля.

За постраждалим приїхала машина швидкої допомоги, але в найважливіший момент автомобіль заглох через поганий стан газону. Ситуацію потрібно було якось вирішувати, тому гравці тимчасово забули про суперництво і допомогли своєму колезі швидше доїхати до лікарні, підштовхнувши транспортний засіб.

Відзначимо, що на сьомій доданій до другого тайму хвилині "Порту" залишився удев'ятьох, а на 12-й "Брага" таки зуміла уникнути поразки. Другий півфінальний матч між командами відбудеться на початку березня. "Бенфіка" й "Ешторіл", які грають у другій парі на цій стадії Кубка Португалії, зустрінуться 11 лютого.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в недавньому матчі "Порту" російський голкіпер "Белененсеша" Станіслав Крицюк нокаутував суперника, відправивши його в лікарню.