У Марокко польовий гравець став у ворота, відбив два пенальті і вивів команду до півфіналу Кубка. Відео драми

128,1 т.
Аділ Ель-Хасснауї

Марокканський футболіст Аділ Ель-Хасснауї, який представляє клуб "Могреб Тітуан" став справжнім героєм чвертьфіналу національного Кубка країни.

На 118-й хвилині гри з "Магреб Фес" за рахунку 0:0 воротар команди з Танжера зіграв руками за межами штрафного та справедливо був вилучений арбітром зустрічі. Так як всі заміни на той час були проведені, Ель-Хасснауї довелося зайняти місце в "рамці" (щоб подивитися відео, проскрольте нижче).

Ель-Хасснауї (№24) в матчі з "Магреб Фес".
Видалення воротаря "Могреб Тітуан".
Ель-Хасснауї готується зайняти місце у воротах.

Півзахисник тут же відбив досить небезпечний удар зі штрафного і перевів гру в серію пенальті, де викликав справжній фурор. Аділ відбив відразу два удари суперників з "точки" і вивів команду до півфіналу турніра. Там "Тітуан" битиметься з 20-кратним чемпіоном Марокко "Відадом".

Ель-Хасснауї здійснює сейв.

Як повідомляв OBOZREVATEL, еквадорський нападник мексиканського "Крус Асуль" Брайан Ангуло відзначився фантастичним голом з 30 метрів у дотик у матчі північноамериканської Ліги чемпіонів.