У Катарі біля стадіону ЧС-2022 виникла сильна пожежа. Відео

4,7 т.

У Катарі за кілька кілометрів від стадіону, на якому проходять матчі чемпіонату світу з футболу-2022, спалахнула недобудована будівля. Інцидент трапився у місті Лусаїл, де розташований однойменний стадіон, спеціально збудований до початку мундіалю.

Відео, на якому видно величезні клуби чорного диму, з вікна свого номера в готелі зняв італійський журналіст Франко Крістофанелі. За повідомленням у соцмережах, постраждалих під час пожежі немає. Місце займання було швидко локалізовано пожежними розрахунками, що прибули.

Величезна чорна хмара диму від пожежі була видна з центрального району Дохи, де на той момент було багато вболівальників. До Лусаїла від Дохи близько 15 км. На арені "Лусаїл" 18 грудня заплановано фінальний матч ЧС-2022.

Зазначимо, що на стадіоні Лусаїла у суботу, 26 листопада, заплановано проведення матчу 2-го туру групового етапу ЧС-2022 між Аргентиною та Мексикою.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі Аргентина з рахунком 1:2 програла Саудівській Аравії.

Підопічні Ліонеля Скалоні швидко відкрили рахунок, але у другому таймі пропустили двічі.

Варто зазначити, що головний арбітр матчу, словенський менеджер з туризму Славко Вінчич, не зарахував три точні удари представників Південної Америки у першому таймі.

Цей результат став головною сенсацією історії чемпіонатів світу.