У Франції воротар забив гол на 96-й хвилині та приніс перемогу своїй команді. Відео

57,8 т.

Голкіпер футбольного клубу "Версаль" Себастьян Рено став справжнім гером 30-го туру чемпіонату Франції в 3-му дивізіоні. 35-річний воротар відзначився переможним голом у гостьовій грі проти "Седана".

На 88-й хвилині "Седан" залишився у меншості, чим і спробували скористатися футболісти "Версаля". Команда влаштувала масований штурм, до якого на останніх секундах підключився і Рено.

Після подачі з кутового Себастьян зміг одним торканням переправити м'яч у сітку воріт команди-суперника. Зустріч завершилася перемогою гостей із рахунком 2:1.

Для Рено це стало другим голом у кар'єрі. 7 років тому під час виступу за "Пуассі" (4-й дивізіон Франції) воротар забив ударом зі штрафного із центру поля.

Після цієї перемоги "Верасль" набрав 51 очко і закріпився на 5-му рядку. До 2-го місця, яке гарантує підвищення у класі – один пункт.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!