У Франції гравець втратив свідомість на полі в матчі елітного футбольного дивізіону. Відео

2,1 т.
Самуель Калу знепритомнів

Півзахисник "Бордо" Самуель Калу знепритомнів під час виїзного матчу другого туру французької Ліги 1 проти "Марселя". Це сталося всього через п'ять хвилин після стартового свистка.

Як повідомляє видання The Sun, отримавши першу допомогу від медичного штабу команди, нігерієць несподівано повернувся на поле та продовжив гру. Через вісім хвилин головний тренер все ж замінив Калу, вирішивши поберегти здоров'я свого підопічного.

Футболіст знепритомнів, коли ставав у стінку перед штрафним ударом, призначеним у ворота "Бордо". Одноклубники відразу ж оточили його, закривши гравця від телекамер і вболівальників. Коли Самуель залишав поле, йому аплодували фанати "Марселя". Причина інциденту залишається невідомою.

Самуель Калу ненадовго повернувся в гру

Відзначається, що з Калу таке трапляється вже не вперше. У 2019 році нігерієць раптово впав на газон під час тренування перед стартовим матчем Кубка африканських націй проти Єгипту. Тоді причиною цього стало зневоднення.

Що стосується поєдинку його команди проти "Марселя", то він закінчився внічию 2:2. Завдяки цьому "Бордо" набрав перше очко в сезоні, а їхні суперники – четверте.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у лідера збірної Данії Крістіана Еріксена зупинилося серце під час стартового матчу Євро-2020 проти Фінляндії. Його насилу реанімували, а потім провели операцію, встановивши кардіостимулятор.