У Франції футбольний матч закінчився масовою бійкою та п'ятьма вилученнями. Відео

17,2 т.
Монако Ліон

Центральний матч 36-го туру французької Ліги 1 між "Монако" і "Ліоном" (2:3) закінчився масовою бійкою та п'ятьма вилученнями.

Перші відкрили рахунок на 25-й хвилині зустрічі й утримували перевагу до початку другого тайму. На 57-й Мемфіс Депай наважився на сольний прохід і не без допомоги рикошету завершив його точним ударом у дальній кут.

За 20 хвилин до закінчення зустрічі гості залишилися в меншості, але саме їм незабаром вдалося вийти вперед після подачі зі штрафного. "Монако" відігрався на 86-й за допомогою пенальті, але вже в одній з наступних атак "Ліон" забив третій і, як виявилося, переможний гол у поєдинку.

Відразу ж після фінального свистка між футболістами обох команд почалися суперечки, які швидко переросли в бійку. За її підсумками головний арбітр зустрічі вилучив ще чотирьох гравців (по два з кожного боку), довівши загальну кількість червоних карток до п'яти.

Відзначимо, що "Монако" втратив можливість наблизитися до "Лілля" та ПСЖ, які ведуть напружену боротьбу за чемпіонство, і підпустив до себе "Ліон" на відстань одного очка.

Таблиця чемпіонату Франції

Як повідомляв OBOZREVATEL, на старті нинішнього сезону у Франції ПСЖ і "Марсель" провели дербі, яке закінчилося 12 жовтими і 5 червоними картками.