Циганков встановив історичний рекорд у матчі чемпіонату Іспанії. Відео

118,7 т.

Український півзахисник іспанської "Жирони" Віктор Циганков відзначився двома забитими м'ячами у 26-му турі чемпіонату країни у Прімері. 25-річний футболіст збірної України допоміг своєму клубу уникнути поразки в матчі проти "Райо Вальєкано" (2:2).

Віктор став першим в історії українським футболістом, якому вдалося зробити дубль у матчі найвищого дивізіону іспанської першості.

Циганков вийшов у стартовому складі і на 26-й хвилині розписався у воротах Столе Дмитрієвські. Наш співвітчизник вдало розібрався у чужому штрафному майданчику.

Другий м'яч Віктор забив після перерви. Українець відгукнувся на гострий простріл Хаві Ернандеса, ударом з льоту відправивши м'яч у дальній кут.

У прикладі "Жирона" йде на 12-му місці (31 очко). "Реал Вальєкано" знаходиться на 8-му рядку (36 балів).

Як повідомляв OBOZREVATEL, 17 лютого Віктор відзначився першим забитим м'ячем. Усього зіграв у 6 матчах за іспанський клуб.

Нагадаємо, що Циганков офіційно став гравцем "Жирони" 17 січня. 25-річний півзахисник залишив український клуб на умовах повноцінного трансферу, який коштував каталонцям 5 млн євро та 50% від майбутнього продажу.

За даними ЗМІ, Циганков хотів заробляти у новому клубі 3 млн євро. Українець підписав із іспанцями контракт на 4,5 роки.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!