Україна рулить: Циганков забив перший гол у чемпіонаті Іспанії та відразу зробив асист. Відео

29,0 т.

Колишній капітан київського "Динамо" Віктор Циганков відзначився першим забитим голом у чемпіонаті Іспанії. У матчі 22-го туру Прімери наш співвітчизник, який вперше вийшов у стартовому складі "Жирони", завдав точного удару у ворота "Альмерії", зробивши рахунок 2:0.

Один із лідерів національної збірної відзначився на 34-й хвилині зустрічі. Після розмашистої атаки каталонців півзахисник "Жирони" Рікельме зробив простріл уздовж воріт суперників, а Віктор, випередивши захисників, відправив м'яч у сітку ударом впритул.

Українець та його команда не стали зупинятися на досягнутому. За дві хвилини вже сам Рікельме зробив рахунок розгромним, а перед самою перервою "Жирона" провела четвертий м'яч.

Циганков у цьому епізоді записав на свій рахунок ефектну гольову передачу. Наш футболістів прийняв м'яч у штрафному майданчику суперника та елегантно відправив м'яч п'ятою точно під удар лівому захиснику Хаві Ернандесу. Тому не важко було точно пробити метрів з 12.

За підсумками першого тайму авторитетний портал Who Scored поставив українцю оцінку 8,1. Це третій показник серед усіх гравців. Віктора було замінено на 67-й хвилині зустрічі, а його команда здобула підсумкову перемогу 6:2.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Росії несподівано відреагували на перемогу "Шахтаря" над "Ренном" у Лізі Європи, згадавши трансфер Мудрика до "Челсі" за 100 мільйонів євро.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Чи не ведіться на фейки!