"Це сором": легенда "Динамо" жорстко розкритикував збірну України та Ротаня
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
!['Це сором': легенда 'Динамо' жорстко розкритикував збірну України та Ротаня](https://i.obozrevatel.com/news/2023/3/27/filestoragetemp-2023-03-27t151633-478.jpg?size=1944x924)
Легендарний футболіст київського "Динамо" Йожеф Сабо розкритикував збірну України за матч із Англією на старті відбірного турніру до чемпіонату Європи 2024 року. Колишній головний тренер "біло-синіх" та національної команди особливо зазначив, що підопічні тренера Руслана Ротаня нічого не показали в атаці та не завдали жодного удару у площину воріт голкіпера британців Джордана Пікфорда.
Своїми емоціями від поєдинку на "Вемблі" Сабо поділився з порталом 1927.kiev.ua. Він також був у жаху від появи на полі 33-річного півзахисника Євгена Коноплянки, який вийшов на заміну на 90-й хвилині зустрічі. Легенда "Динамо" назвав цей крок Ротаня ганебним.
"Це найслабша гра нашої збірної. Так грати не можна. Для мене – це не футбол. Нехай критикують мене як хочуть, але я вважаю, що це не той футбол, який потрібен для національної збірної. Краще пропустити п'ять та забити два. Видно, що є атака. Наша збірна на сьогоднішній день не знає, що таке атака. Вихід Коноплянки? Я сидів біля телевізора і мені було соромно, що його випустили на півтори хвилини. Не потрібно так принижувати футболіста. Це сором. Вийшов, аут зупинка в грі та суддя свиснув. Навіщо було випускати Коноплянку? Через критику рішення про виклик? Так треба було йому дати хоча б хвилин десять, щоб показав, що вміє", – сказав Сабо.
Нагадаємо, що збірна України без шансів програла Англії на старті відбору до Євро-2024. В.о. тренера "синьо-жовтих" Руслан Ротань розкрив план команди на гру.
Як повідомляв OBOZREVATEL, уболівальники збірних України та Англії фантастично виконали гімн нашої країни на "Вемблі" під час матчу 26 березня.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!