"Це шок". Збірна Німеччини з футболу грандіозно зганьбилась у матчі з Японією. Відео

10,0 т.
'Це шок'. Збірна Німеччини з футболу грандіозно зганьбилась у матчі з Японією. Відео

Збірна Німеччини з футболу розгромно програла команді Японії. Товариський матч у Вольфсбурзі завершився з рахунком 1:4. Оскільки чемпіонат Європи-2024 відбудеться в Німеччині, Бундестім не відіграє відбіркові поєдинки, а готується до турніру через спаринги.

Вже на 11-й хвилині гості відкрили рахунок. Лерой Сане через 8 хвилин забив гол у відповідь, проте на 22-й хвилині Японія знову вийшла вперед.

Наступні два голи глядачі побачили на останніх секундах, коли з інтервалом у кілька хвилин 22-й номер рейтингу FIFA забив у ворота тер Штегена два м'ячі.

Німеччина – Японія – 1:4

Голи: Сані, 19 – Дзунья Іто, 11, Уеда, 22, Асано, 90, Танака, 90+2.

Німеччина: тер Штеген – Кімміх, Зюле, Рюдігер, Шлоттербек (Гозенс, 64) – Джан (Грос, 64), Гюндоган – Вірц (Брандт, 73) – Сані, Хаверц (Мюллер, 73), Гнабрі (Шаде, 81)

Японія: Осако - Томіасу, Ітакура, Сугавара (Хашиока, 84), Хірокі Іто - Моріта (Танака, 75), Ендо - Дзунья Іто (Кубо, 75), Камада (Танігуті, 59), Мітома (Доан, 84) , 59).

Спортивний директор збірної Німеччини Руді Фьоллер назвав ганьбою цей результат.

"Ми все досі в шоці. Поразка з рахунком 1:4 – це ганьба. Нам усім слід добре оцінити себе, а потім дивитися, що буде далі", – не стримав емоцій Фьоллер.

Підопічні Ханса-Дітера Фліка не можуть перемогти п'ять матчів поспіль. 12 вересня німецька збірна проведе ще один товариський матч проти Франції.

"Ми не маємо права обі*ратися. Ми – Німеччина. Ніхто не повинен нічого боятися у вівторок. Хлопці можуть перемогти. Вони всі грають у найкращих клубах", – зауважив Фьоллер.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у суботу, 9 вересня, у матчі кваліфікації на Євро-2024 відбулася гучна сенсація на користь України.

Наша національна команда свій матч відбору на ЧЄ-2024 проти Англії зіграла внічию.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!