"Справжні тортури". У Франції повний провал у Лізі націй

3 хвилини
15,9 т.
Збірна Франції

Збірна Франції з футболу вкрай невдало стартувала у новому сезоні Ліги націй. Підопічні Дідьє Дешама із трьох перших поєдинків у жодному не змогла здобути перемогу.

Перший матч проти Данії завершився домашньою поразкою (1:2), а потім було дві нічиї: з Хорватією (1:1) та Австрією (1:1).

Збірна Франції з футболу

Після трьох турів "галльські півні" посідають останнє місце у турнірній таблиці (2 очки). Першою з шістьма пунктами йде Данія. У австрійців та хорватів по чотири бали.

Турнірна таблиця
Кілліан Мбаппе

Австрія – Франція 1:1 (1:0, 0:1)

Голи : 1:0 – 37 Вайманн, 1:1 – 83 Мбаппе.

Австрія – Пентц, Лайнер (Лазаро, 54), Алаба (Данзо, 69), Траунер, Вебер, Лаймер, Забітцер, Шлагер, Зайвальд, Арнаутович (Онісіво, 63), Вайман (Грегорич, 64).

Франція – Льоріс, Павар, Конате, Саліба, Ернандес, Камара, Тчуамені (Гендузі, 63), Бензема, Грізманн (Мбаппе, 63), Коман (Нкунку, 79), Діабі.

Попередження : Лайнер (9), Зайвальд (17), Забітцер (89), Данзо (90).

Уболівальники в мережі назвали такий виступ французів провалом і зазначили, що дивитися таку гру чинних чемпіонів світу це катування.