"Це прорив!" Збірна Росії вирвала нічию у 109-ї команди світу та стала посміховиськом у мережі

42,3 т.
'Це прорив!' Збірна Росії вирвала нічию у 109-ї команди світу та стала посміховиськом у мережі

Збірна Росії з футболу не змогла обіграти команду Кенії, яка посідає 109-те місце у світовому рейтингу. Товариський матч команд відбувся у Туреччині та завершився внічию – 2:2.

Команда Валерія Карпіна відкрила рахунок уже на 8-й хвилині, проте вже за пів години попереду були африканці. Обидва рази грубо помилилися захисники росіян, причому спартаківець Георгія Джикия буквально вивів форварда Кенії віч-на-віч із воротарем необачним пасом назад.

У другому таймі команди не створювали нічого серйозного, а за дві хвилини до фінального свистка росіянам все ж вдалося зрівняти рахунок. Такий результат спричинив гнів у вболівальників команди Карпіна, які поставили на сміх своїх футболістів.

Читачі порталу Sports.ru закликали до відставки головного тренера, а також зазначили, що кенійці мали доводити поєдинок до перемоги.

"От це добре, значить, пудель так і буде далі з цим шапіто роз'їжджати", "Ганьба Кенії, примудрилися не виграти", "Карпін повинен піти", "Хоч як би там було, результат, звичайно, ганебний. До збірної багато питань, пропускати два голи від суперника такого рівня – провал", "Це прорив! Вирвали нічию у суперзбірної Кенії!", "Які розклади у нас тепер? До плей-оф виходимо?", "Я не вірю! Я не вірю! Наші творять диво прямо зараз. Росія здригнулася", – пишуть у коментарях.

Як повідомляв OBOZ.UA, 12 жовтня збірна Росії мінімально обіграла іншу африканську збірну – Камерун.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!