Суддя двічі вилучав та повертав на поле воротаря збірної Бразилії: небачений випадок у відборі ЧС-2022

34,9 т.

Дуже емоційним вийшов відбірковий поєдинок чемпіонату світу 2022 року між збірними Еквадору та Бразилії, який пройшов у ніч на 28 січня за київським часом у Південній Америці. Зустріч у Кіто завершилася бойовою нічиєю 1:1, колумбійський рефері Вілмар Ролдан вилучив двох футболістів, а ще двічі показував червону картку воротареві бразильців Алісону, але потім її скасовував.

Рахунок півзахисник "Реала" Каземіро відкрив уже на шостій хвилині. На 15-й хвилині за грубий фол був вилучений воротар господарів Александер Домінгес. Проте вже на 23-й хвилині захисник гостей Емерсон також побачив перед собою червону картку.

Футболісти діяли досить жорстко, і судді доводилося ще кілька разів вдаватися до жовтих карток. Двічі він призначав 11-метрові у ворота збірної Бразилії, але потім їх скасовував. Також двічі Ролдан показував червоні картки знаменитому Алісону, але також відмовлявся від своїх рішень, залишивши кіперу "Ліверпуля" лише один "гірчичник".

Суддя використав систему VAR.

Збірній Еквадору вдалося зрівняти рахунок зусиллями Фелікса Торреса на 75-й хвилині, і гра завершилася нічиєю. Дивіться найцікавіші моменти поєдинку.

Бразильці продовжують очолювати відбірковий турнір та вже гарантували собі путівку до Катару-2022. Еквадорці йдуть третіми і також мають гарні шанси подолати кваліфікацію.

Турнірна таблиця відбору ЧС у Південній Америці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, воротар "Динамо" отримав тяжкі травми після удару ногою в голову.

Раніше Аргентина з Мессі вийшла на чемпіонат світу після дуелі із Бразилією.