"Спартак" пропустив гол на 13-й секунді матчу в Лізі Європи. Відео

9,0 т.
Спартак обіграв Наполі

Московський "Спартак" у матчі 2-го туру групового етапу Ліги Європи проти італійського "Наполі" пропустив один із найшвидших голів в історії турніру. Рахунок у грі було відкрито на 13-й секунді.

Спартак пропустив на першій хвилині

Лоренцо Інсіньє отримав діагональний пас на фланзі, подав у центр, де голкіпер "червоно-білих" Олександр Максименко помилився на виході. Еліф Елмаз вдало підібрав м'яч і точним ударом забив перший м'яч у матчі.

Росіяни в підсумку змогли забити 3 м'ячі

Відзначимо, що в підсумку росіяни здобули перемогу з рахунком 3:2. До 80-ї хвилини рахунок був 1:1, проте потім з інтервалом в 10 хвилин Ігнатов і Промес вивели свою команду вперед. Віктор Осімхен на 94-й хвилині скоротив відставання до мінімального.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у 1-му турі ЛЄ "Спартак" зазнав сенсаційної поразки від варшавської "Легії". Поєдинок, який пройшов у столиці РФ, закінчився з рахунком 0:1.