"Спартак" програв клубу українця на старті ЛЄ, пропустивши на останніх хвилинах. Відео

9,2 т.
Спартак Легія результат матчу 15 09 2021

Московський "Спартак" зазнав сенсаційної поразки від варшавської "Легії" в першому турі групового етапу Ліги Європи. Поєдинок, який пройшов у столиці РФ, закінчився з рахунком 0:1.

Господарі, на перемогу яких перед стартовим свистком можна було поставити за коефіцієнт 1,80, заволоділи ініціативою з перших хвилин зустрічі й утримували її протягом майже всіх 90 хвилин. Незважаючи на велику кількість небезпечних моментів, ні в першому, ні в другому таймах москвичам не вистачало холоднокровності та точності в завершенні атак.

"Спартак" не використав безліч моментів

Незважаючи на величезну кількість ударів по воротах (23), гравці "Спартака" рідко по-справжньому турбували досвідченого голкіпера "Легії" Артура Боруца, влучивши в площину всього тричі. Поляки довгий час відсиджувалися в обороні, але після 70-ї хвилини почали створювати гостроту на контратаках.

Вже у доданий час півзахисник варшавського клубу Ернест Мучі протягнув м'яч по флангу та виконав простріл в центр штрафної, де нападник Лірім Кастраті спокійно переправив "круглого" у сітку.

Кастраті приніс "Легії" перемогу

Відзначимо, що в стартовому складі "Легії" на матч вийшов гравець збірної України Ігор Харатін. На 59-й хвилині він був замінений на автора єдиного гола в поєдинку.

Нагадаємо, що крім московської та варшавської команд в цій групі грають "Наполі" та "Лестер".

Як повідомляв OBOZREVATEL, донецький "Шахтар" зазнав сенсаційної поразки від молдавського "Шерифа". Для клубу з Тирасполя ця гра стала першою в історії в Лізі чемпіонів.