"Динамо" з перемогою вийшло у плей-оф Ліги чемпіонів

Штурм Динамо

Київське "Динамо" перемогло австрійський "Штурм" у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів і вийшло у плей-оф. Зустріч на стадіоні "Грац-Лібенау" у Граці завершилась у додатковий час із рахунком 1:2. Перший поєдинок тиждень тому українці виграли (1:0).

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Штурм" – "Динамо".

Вже на 5-й хвилині кияни мали добрий шанс відкрити рахунок. Циганков виклав ідеальний пас на Шапаренка, але Микола пустив м'яч над поперечиною.

Кияни мали дуже солідний вигляд і, незважаючи на гостьовий статус матчу, не боялися атакувати. Гості з України періодично грали першим номером. На 16-й хвилині "Динамо" ледь не привезло собі гол, коли Олександр Сирота не розібрався з Бущаном і віддав пас назад у свої порожні ворота. Георгій в останній момент встиг вибити круглий снаряд "зі стрічки".

Поступово ініціатива перейшла до господарів. Недбала гра у захисті призвела до двох поспіль найнебезпечніших моментів біля українських воріт: у результаті два суперсейви від голкіпера збірної України.

Загалом перша половина гра пройшла в повільному темпі. Українські футболісти намагалися виманити суперника, водночас дорожили м'ячем, не форсували події. Підопічні Луческу також намагалися не відсиджувалися в обороні, граючи на утримання рахунку.

На 27-й хвилині Бесєдін помилився в центрі, Олександр Прасс красивим парашутом відрізав усю оборону київської команди, Расмус Хойлунд втік від захисника і влучним ударом у ближній кут зробив рахунок 1:0. "Динамо" кинулося відіграватися і Буяльський головою міг це зробити вже за 5 хвилин, але киянину не вистачило якихось сантиметрів, щоб завдати акцентованого удару.

Друга половина матчу почалася з обопільних атак. Жодну з команд не влаштовував поточний рахунок. "Штурм" небезпечно бив з дальньої дистанції, а "Динамо" безуспішно намагалося досягти успіху після комбінацій. Як і в першій грі, багато ударів від киян було повз ворота – у ворота влучав лише Віктор Циганков.

Рваний темп у матчі був явно не на користь наших співвітчизників, хоча якоїсь глобальної переваги одного чи іншого клубу не спостерігалося. Наприкінці основного часу футболісти стали більше думати про захист, намагаючись не пропустити на останніх хвилинах.

На другій додатковій хвилині Денис Гармаш, який вийшов на заміну, після подачі з кутового міг зняти всі питання з переможцем, але його удар головою прийшовся в поперечину.

Екстратайм гравці з Києва розпочали феєрично. Циганков розкішним "черпачком" перекинув захист "Штурму", знайшовши Вівчаренка. Костянтин першим торканням обробив м'яч, а другим між ніг голкіпера зробив рахунок 1:1.

Розлючені австрійці стали більше фолити, змушуючи словацького рефері Івана Кружляка щоразу діставати жовті картки. На 105-й хвилині австрійський нападник індійського походження Манпріт Саркарія небезпечно збив Андріївського та був вилучений.

У другому додатковому таймі "Динамо" намагалося перекривати вільні зони і за будь-якої можливості тікати в контратаки. Австрійці, які перебувають у меншості, насилу тримали оборону.

На 112-й хвилині Циганков нарешті пробив воротаря суперника, і переможця було визначено.

"Штурм" Австрія – "Динамо" Київ Україна 1:2 (1:0, 0:0, 0:1)

Голи: 1:0 – 27 Хейлунд, 1:1 – 97 Вівчаренко, 1:2 – 112 Циганков.

Штурм – Зібенхандль, Газібегович, Вютріх, Аффенгрубер, Данте (Шнегг, 102), Хірлендер (Демаку, 103), Горенц-Станкович (Гадафі, 102), Прасс (Вельс, 112), Хорват (Ланг, 84), Саркарія, Хейлунд (Любич, 75).

Динамо Київ – Бущан, Кендзера (Караваєв, 71), Сирота, Забарний, Дубінчак (Вівчаренко, 71), Сидорчук, Буяльський, Шепелєв (Гармаш, 82; Андріївський, 99), Шапаренко, Циганков, Бесєдін (Ванат, 76).

Попередження: Горенц-Станкович (11), Газибігович (90), Сидорчук (90), Саркарія (90), Гармаш (93), Караваєв (100), Ванат (105), Вютріх (105), Прас (111), Бущан (115), Циганков (116), Демаку (120).

Вилучення: Саркарія (105).

У раунді плей-оф "Динамо" зіграє проти португальської "Бенфіки", яка розгромила датський "Мідтьюлланд". Ігри між цими командами завершились із загальним рахунком 7:2.

Матчі цього останнього раунду за вихід до групового турніру відбудуться 16/17 та 23/24 серпня.

Нагадаємо, що у 2-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів "біло-сині" обійшли турецький "Фенербахче" та гарантували собі участь у груповому етапі Ліги Європи.

Зазначимо, що перший матч "Динамо" – "Штурм" завершився мінімальною перемогою киян. Вирішальний гол забив Олександр Караваєв.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!