Довбик забиває третій! Шотландія – Україна – 1-3: всі подробиці матчу плей-оф відбору ЧС-2022

6 хвилин
118,2 т.

Збірна України з футболу в середу, 1 червня, проводила довгоочікуваний стиковий матч до чемпіонату світу 2022 року у Катарі. Підопічні Олександра Петракова у Глазго зустрічалися з командою Шотландії.

Поєдинок приймав стадіон "Хемпден Парк". OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Шотландія – Україна.

ЧС-2022. Відбірковий турнір

Плей-оф

Глазго, стадіон "Гемпден Парк"

Головний арбітр: Данні Маккелі (Нідерланди)

Арбітр VAR: Пол Ван Букель (Нідерланди)

Шотландія – Україна – 1:3

Голи: МакГрегор, 79 – Ярмоленко, 34, Яремчук, 49, Довбик, 90+5

Шотландія: 1. Гордон – 3. Робертсон, 5. Хенлі, 16. Купер, 22. Хіки, 4. МакТомінай, 7. МакГінн, 8. МакГрегор, 14. Гілмор, 9. Дайкс, 10. Адамс

Запасні: 12. Маршалл, 21. Келлі, 2. О'Доннелл, 6. Сауттар, 13. Хендрі, 15. Маккенна, 17. Армстронг, 20. Фергюсон, 23. Тейлор, 19. Браун, 11. Крісті, 18. Стюарт

Україна: 1. Бущан – 16. Миколенко, 22. Матвієнко, 13. Забарний, 21. Караваєв, 6. Степаненко, 8. Малиновський, 17. Зінченко, 15. Циганков, 7. Ярмоленко, 9. Яремчук.

Запасні: 2. Соболь, 3. Бондар, 4. Сирота, 5. Сидорчук, 10. Шапаренко, 11. Довбик, 12. Пятов, 14. Мудрик, 18. Піхальонок, 19. Качараба, 20. Зубков, 23. Різник.

___________________________________

90+5. 1:3! Все!!! Довбик реалізував свій момент після пасу Зінченка!!!

90+3. ЗАМІНА. Сидорчук замість Степаненка.

90+3. Зубков! Не влучив у дальній кут!

90+1. Хенлі невдало пробив.

90. Остання хвилина часу.

88. Зараз підуть закидання до воріт Бущана.

85. Штурм від господарів.

83. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Відверто Шапаренко суперника притримав.

82. Довбик! Пів години біг на Гордона, але втратив м'яч.

80. 1:2. Пропускаємо один м'яч. Степаненко не встиг вибити

78. ЗАМІНИ. Довбик та Зубков у грі. Яремчук та Ярмоленко пішли.

76. Бущан! Тягне удар з гострого кута.

75. Взяли м'яч під контроль наші.

72. ЗАМІНИ. Циганков і Малиновський поступися місцем на полі Шапаренку та Мудрику.

71. Циганков прорвався, але пробив у воротаря.

68. ЗАМІНИ. Хендрі та Армстронг вийшли. Пішли Купер та Гілмор.

67. Який шанс! МакГінн із забійної позиції пробив повз ворота.

66. Притиснули шотландці.

64. Почали Ярмоленка по ногах бити.

62. Пресінг знову від господарів.

59. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. МакГінн врізався у Степаненка.

56. Ух! Степаненко невдало віддав на Бущана, а того накрили. Ледве не залетіло.

55. Гарний удар Караваєва в дотик. Вище.

52. Ярмоленко! Пробив у ближній кут. Гордон відбив.

49. 0:2!!! Яремчук!!! Роман скинув м'яч у кут воріт після навісу Караваєва!!!

46. ЗАМІНА. Крісті замість Дайкса.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! Українці розіграли із центру.

22:43. Повертаємось на стадіон.

22:40. Чекаємо у другому тайм Мудрика на велосипеді.

22:37. 0-4 за ударами у площину.

22:34. ПЕРЕРВА.

45+2. Свистить рефері.

44. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Дайкс ударив Степаненка.

44. Малиновський погано вдарив із середньої дистанції.

43. Караваєву важко у силовій боротьбі.

41. Бущан ледь Циганкова на ворота суперника не вивів.

38. Наші гасять темп.

36. Помчали шотландці відіграватися.

34. 0:1! ГОООООООЛ! Що робить Малиновський! Шикарне закидання на Ярмоленка, який перекинув Гордона!

32. Непогано наші поки що виглядають.

29. Циганков не зміг дістати пас Ярмоленка.

27. Ярмоленко вирішив пробити метрів із 18. Теж у небеса.

34. Хороший удар Макгіна метрів з 14. Вище.

23. Знову Малиновський помилився на рівному місці.

20. Яремчук! З 11 метрів у дотик. Неточно.

19. Як же Андрій не забив...

17. Який моментище! Ярмоленко опинився за п'ять метрів навпроти Гордона, але воротар тягне!

16. Малиновський м'яч у центрі поля легко втратив.

14. Суддя не бачить дрібних порушень із боку господарів.

11. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Малиновський тепер отримує за фол.

9. Миколенко класно у захисті відпрацював.

8. Циганков із 11 метрів б'є! Трохи вище.

7. Суддя поки що багато свистить проти наших.

5. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Романчук зрубав суперника.

4. Почали господарі вантажити м'яч верхи.

2. Високий пресинг від шотландців одразу.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Господарі розіграли із центру.

3 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Овації гімну України від усієї арени.

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Наші вийдуть за традицією із прапорами.

8 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Багато прапорів українців на трибунах із місцевими фанатами.

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. "Биток" на стадіоні.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Закінчилося розминка футболістів.

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. На стадіоні показали відео із українських міст, які постраждали від військової агресії РФ.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. До речі, лідера шотландців Джордана Хендерсона з "Ліверпуля" сьогодні не буде.

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Є стартовий склад українців! Мудрик, Шапаренко та Пихаленок залишилися в запасі.

Стартовий склад збірної України

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди прибули на арену.

5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Наші провели тренування в Глазго.

Тренування збірної України.

6 ГОДИН ДО МАТЧУ. Згадали всі матчі плей-оф, які українці грали у відборах до ЧС. Не дуже позитивно все було...

6,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вболівальникам пропонують придбати віртуальні квитки та взяти участь у розіграші цінних подарунків. Зробити це можна зробити за посиланням.

6,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Українці та шотландці двічі зустрічалися один з одним. Було це у відборі до Євро-2008. Поки що між командами паритет.

8. ГОДИН ДО МАТЧУ. Наша збірна зіграє в жовтому.

9 ГОДИН ДО МАТЧУ. Російські вболівальники влаштували відверте цькування українських футболістів напередодні гри.

12 ГОДИН ДО МАТЧУ. Петраков озвучив заявку на матч: 1. Георгій Бущан, 2. Едуард Соболь, 3. Валерій Бондар, 4. Олександр Сирота, 5. Сергій Сидорчук, 6. Тарас Степаненко, 7. Андрій Ярмоленко, 8. Руслан Маліновський, 9. Роман Яремчук, 10. Микола Шапаренко, 11. Артем Довбик, 12. Андрій Пятов, 13. Ілля Забарний, 14. Михайло Мудрик, 15. Віктор Циганков, 16. Віталій Миколенко, 17. Олександр Зінченко, 18. Олександр Піхальонок, 19. Тарас Качараба, 20. Олександр Зубков, 21. Олександр Караваєв, 22. Микола Матвієнко, 23. Дмитро Різник.

Точно не зіграють Денис Попов, Андрій Лунін та Данило Сікан.

36 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх, дорогі друзі! Українська збірна проведе у Глазго стиковий півфінал плей-оф відбору до чемпіонату світу.

Збірна Шотландії з футболу

Нагадаємо, що у разі успіху в Глазго "синьо-жовті" посперечаються за путівку на мундіаль у Катарі з валлійцями. Поєдинок заплановано на 5 червня у Кардіффі.

За час підготовки до поєдинку проти шотландців збірна України провела три спаринги. Підопічні Петраков обіграли німецьку "Боруссію" М, італійський "Емполі" та зіграли внічию з хорватською "Рієкою".

Як повідомляв OBOZREVATEL, капітан збірної Шотландії Енді Робертсон висловився про матч із Україною, висловивши підтримку нашій країні. Перед грою британські фанати мають намір заспівати український гімн. Зі свого боку, легендарний капітан "Ліверпуля" Грем Сунес побажав збірній України перемоги на ЧС-2022 у Катарі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel. Не ведіться на фейки!