Збірна Україна розгромно програла у Лізі націй, пропустивши три голи за 17 хвилин. Відео

Шотланія Україна

Збірна України з футболу у Глазго програла команді Шотландії в Лізі націй. Матч 2-го туру у дивізіоні B групи 1 відбувся на стадіоні "Гемпден Парк" та завершився з рахунком 3:0.

OBOZREVATEL вів онлайн матчу Шотландія - Україна.

Матч розпочався у швидкому темпі, водночас обидві команди мінімально використали центр поля. Україна намагалася задіяти лівий фланг, куди щоразу слідували закидання на швидкісного Мудрика.

На 10-й хвилині господарі огризнулися двома потенційно небезпечними випадами, проте впевнено зіграв Трубін. Гра помітно заспокоїлася. У той же час, м'яч більше контролювали шотландські футболісти, поступово захоплюючи ініціативу і притиснувши нашу команду до воріт.

Шотландія щоразу накидала кроси з флангів в українську штрафну і на 19-й хвилині Анатолій Трубін помилився, але Райан Крісті не влучив у ворота.

Збірна України збудувала гру другим номером, віддавши перевагу супернику. За дві хвилини вже дії українського голкіпера врятували команду від вірного гола. Воротар "Шахтаря" парирував удар низом від Стюарта Армстронга.

До середини тайму підопічні Петракова відсунули гру від своїх воріт та змогли кілька разів небезпечно контратакувати. На вістрі знову знаходився Михайло Мудрик, якого партнери постійно шукали передачами.

Кінцівка першої половини пройшла у позиційній боротьбі, де втрати та перехоплення переважали над конструктивними діями. Останні хвилини перед перервою "жовто-сині" майже не залишали свою половину, насилу відбиваючи випади опонентів.

Друга половина почалася в повільному темпі. Шотландці перші 10 хвилин атакували великими силами. Українцям не вдавалося вибратися на чужу половину поля, а всі спроби організувати напад завершилися на підступах до штрафного майданчика.

На 63-й хвилині Че Адамс мав два поспіль 100-відсоткові моменти відкрити рахунок, але в першому – влучив у перекладину, а в другому від гола врятувала реакція Трубіна.

Гол назрівав і на 71-й хвилині Джон Макгін відкрив рахунок у матчі. Скориставшись плутаниною в нашому штрафному майданчику 27-річний хавбек "Астон Вілли" відіграв Валерія Бондаря і чітко пробив у шістку.

Збірна України виглядала абсолютно загубленою та через 10 хвилин пропустила другий м'яч. Ліндон Дайкс, вийшовши на заміну на 76-й хвилині, за 4 хвилини встиг відзначитися результативним ударом.

На 87-й хвилині той самий Дайкс і знову головою встановив остаточний рахунок.

Свій наступний поєдинок у Лізі націй збірна України проведе 24 вересня у Єревані із Вірменією.

Шотландія – Україна 3:0 (0:0, 3:0)

Голи : 1:0 – 70 Макгінн, 2:0 – 80 Дайкс, 3:0 – 87 Дайкс.

Шотландія – Гордон, Паттерсон (Хіки, 26), Маккенна, Хендрі, Тірні (Тейлор, 86), Армстронг (Фрейзер, 76), Макгрегор, Макгінн, Крісті (Маклін, 85), Мактоміні, Адамс (Дайкс, 77).

Україна – Трубін, Караваєв, Матвієнко, Бондар, Михайличенко, Ярмоленко (Циганков, 68), Мудрик (Ігнатенко, 84), Степаненко (Сидорчук, 46), Малиновський, Пихаленок (Зубков, 83), Довбик (Яремчук, 67)

Попередження : Степаненко (18), Бондар (45), Яремчук (71), Сидорчук (83), Малиновський (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL у першому турі Україна резервним складом у Дубліні здобула мінімальну перемогу над Ірландією. Єдиний м'яч на початку другого тайму ударом зі штрафного забив лідер київського "Динамо" Віктор Циганков, який з'явився на полі за дві хвилини до голу.

11 червня Україна у другому турі Ліги націй з рахунком 3:0 перемогла Вірменію. Перший м'яч забив Руслан Малиновський.

14 червня у 4-му турі Ліги націй "синьо-жовті" на міському стадіоні у польському Лодзі зіграли з Ірландією внічию (1:1).

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel і в Viber. Чи не ведіться на фейки!