Шевченко невдало дебютував у чемпіонаті Італії

4 хвилини
10,2 т.
Дженоа Шевченко зіграла з Ромою Моуріньо

Українець Андрій Шевченко провів свій перший матч у кар'єрі як головний тренер футбольного клубу. Його "Дженоа" вдома з рахунком 0:2 програла римській "Ромі", яку тренує Жозе Моуріньо.

У 2006 році Шева перейшов з "Мілана" до "Челсі", наставником якого був якраз португалець.

Шевченко та Моуріньо (2006 рік)

Поєдинок 13-го туру Серії А розпочався без особливої гостроти і був класичною зустрічю фаворита ("Рома" 9-а) проти аутсайдера (18-е місце).

Андрій Шевченко

Господарі взяли за основу тактику оборони, великими силами зустрічаючи суперника, але не далі середнього кола. Римляни багато володіли м'ячем, багато комбінували, але практично нічого створити біля воріт суперника не змогли.

1-й гол Роми було скасовано

Єдиний гострий момент у першому таймі стався на 16-й хвилині, коли Мхітарян чудовим ударом зльоту забив гол, але Массіміліано Ірраті його одразу відмінив. Круглий снаряд зачепив руку форварда "Роми" Теммі Абрахама.

Рома багато атакувала

Підопічні Моуріньо, час що залишився, катали м'яч, били, але в площину воріт не влучали.

Жозе Моуріньйо

Друга половина стала дзеркальним відображенням першої. "Рома" мала абсолютну перевагу, стала робити вертикальні передачі на своїх нападників, але по-справжньому небезпечних моментів не було.

Успіху гості досягли на 81-й хвилині. Генріх Мхітарян віддав точну передачу на хід Феліксу Афена-Гьяну, ганський форвард отримав м'яч у штрафному майданчику і завдав прицільного удару в дальній нижній кут воріт.

Остаточний рахунок оформив той самий Афена-Гьяну дальнім пострілом у дев'ятку.

Дивіться найкращі моменти зустрічі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Шевченко 7 листопада підписав трирічний контракт із командою з Генуї.

Андрій Шевченко спробує підняти Дженоа у турнірній таблиці

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, скільки зароблятиме Шева.

Андрій Шевченко спілкується із гравцями

За п'ять років роботи у збірній України Андрій Миколайович вивів національну команду у фінальну частину чемпіонату Європи-2020 з першого місця у відбірковій групі та дійшов до історичного чвертьфіналу континентальної першості.

Збірна України вилетіла до 1/4 Євро-2020, програвши Англії з рахунком 0:4

1 серпня Шевченко оголосив про те, що його контракт із збірною закінчився.