62,1 т.
Андрія Шевченка звільнено

Українського наставника італійського футбольного клубу "Дженоа" Андрія Шевченка звільнено з посади головного тренера, повідомляє офіційний Twitter генуезців. У себе в соцмережах команда подякувала тренеру та його помічникам за виконану роботу.

Дженоа повідомив про відставку

Шевченко очолив "Дженоа" 7 листопада. Відтоді його підопічні за 9 ігор у національній першості так і не змогли перемогти. 6 зустрічей у Серії А завершилися поразками. Три матчі було зіграно внічию.

Андрій Шевченко та Мауро Тассотті під час матчу.

У турнірній таблиці "Дженоа" посідає передостаннє місце та відстає на п'ять очок від "Венеції", яка перебуває на рятівній 17-й позиції.

Єдині три очки Андрій Миколайович зміг взяти до 1/16 фіналу Кубку Італії, де переміг "Салернітану".

Андрій Шевченко під час презентації.

За інформацією різних ЗМІ, після відставки тренерського штабу "Дженоа" заплатить українцю компенсацію в 20 мільйонів євро.

Андрій Шевченко очолює "Дженоа" з листопада

Зазначимо, що керівництво Польської футбольної спілки розглядає кандидатуру Андрія Шевченка на посаду головного тренера збірної країни.

"Кадра" 24 березня зіграє із Росією півфінал плей-оф відбору до ЧС-2022.

13 січня Шевченко пережив емоційний момент у гостьовому матчі проти "Мілана".

Андрій Шевченко був зворушений такою увагою з боку фанатів

На початку першого тайму глядачі, що зібралися на легендарному "Сан-Сіро", влаштували на честь українця приголомшливий перфоманс.

Банер на підтримку Шевченка

Сам матч між "Міланом" та "Дженоа" завершився у додатковий час перемогою міланців 3:1.

Як футболіст Шевченко з "Мiланом" виграв Золотий м'яч у 2004 році та Лігу чемпіонів у 2003 році.

Андрій Шевченко отримував у Дженоа вражаючу суму

До Шевченка "Дженоа" тренував Давиде Баллардіні.

Давиде Баллардіні

Фахівець очолив команду 21 грудня 2020 року. Під його керівництвом клуб із Генуї у 39 матчах здобув 11 перемог і зазнав 14 поразок. 6 листопада 2021 року Баллардіні було звільнено.

Андрій Шевченко тренував збірну України

Після того, як Шевченко закінчив кар'єру футболіста у 2012 році, він пішов навчатися на тренерських курсах.

Андрій Шевченко на Євро-2020

На завершення Андрій Миколайович потрапив до національної команди України, ставши у 2016 році помічником Михайла Фоменка. У липні того ж року Шевченко став офіційно головним тренером збірної України, підписавши дворічний контракт.

Андрій Шевченко та тренерський штаб збірної України

Після чемпіонату Європи цього року Шевченко попрощався з Україною, вирішивши продовжити тренерську кар'єру в якомусь із клубів.

Андрій Шевченко під час матчу Євро-2020

Найбільший інтерес для фахівця викликала пропозиція з Італії, цю країну він добре знає через його минуле в Мілані (127 голів у період з 1999 по 2006 рік).

Андрій Шевченко

За п'ять років роботи у збірній України Андрій Миколайович вивів національну команду у фінальну частину чемпіонату Європи-2020 з першого місця у відбірковій групі та дійшов до історичного чвертьфіналу континентальної першості.

Шевченка у Києві зустріли оваціями після Євро-2020

Із "синьо-жовтими" Шева провів 52 матчі. У 25 із них було здобуто перемоги. 14 зустрічей завершилися поразкою. Різниця забитих та пропущених м'ячів склала 71:62.

Збірна України вилетіла в 1/4 Євро-2020, програвши Англії з рахунком 0:4

1 серпня Шевченко оголосив, що його контракт зі збірною закінчився.