Шевченко в овертаймі втратив перемогу над "Міланом", підписавши собі вирок. Відео

4 хвилини
11,7 т.
Шевченко зіграв проти Мілана

Футбольний клуб "Дженоа", який тренує Андрій Шевченко, програв "Мілану" в 1/8 фіналу Кубку Італії, вилетів із турніру, а українець впритул наблизився до свого звільнення. Матч завершився з рахунком 3:1, водночас вирішальні голи забили в додатковий час.

Після легкої перемоги над "Дженоа" 3:0 у 15-му турі Серії А 1 грудня міланці вийшли на поле "Сан Сіро" помітно розслабленими. Команді Стефано Піолі не вистачало агресивності. Того пресингу, що зазвичай приносило результат "червоно-чорним", повністю не було. Глядачі у першому таймі так і не побачили ні фірмових підключень із глибини, ні гострих випадів.

На 18-й хвилині "Дженоа" покарав суперника за таке ставлення до гри. Після чудової подачі з кутового Естегор у чудовому стрибку головою вбив м'яч у нижній кут – 0:1.

Після забитого гола швидкості зросли, проте контролював ситуацію, як і раніше, "Дженоа". Господарі за час, що залишився до перерви, так нічого гострого і не створили.

Вже в дебюті другої половини Мілан міг забивати. Після подачі зі штрафного лише шалений стрибок Адріана Шемпера врятував "Дженоа" від вірного гола.

Мілан - Дженоа

Велику частину часу "Дженоа" успішно захищався, грамотно перебуваючи в обороні. "Мілану" мало що вдавалося зробити. Навіть Екубан намагався одразу повертатися, аби допомагати своїм захисникам.

Але на 74-й хвилині ідеальний постріл Олів'є Жиру не залишив шансів команді Шевченка.

Тео Ернандес відборовся на фланзі і зробив поперечну передачу на француза. Той звільнився від опіки Баскеса і ідеально пробив головою зблизька в лівий верхній кут – 1:1.

В основний час глядачі голів більше не побачили і доля путівки вирiшилася у додатковий час.

На 102-й хвилині Леау намагався зробити навіс на дальню штангу різаною подачею, але м'яч зірвався з ноги і неймовірною траєкторією залетів за спину Шемперу – 2:1.

Точку в матчі поставив на 112-й хвилині Салемакерс, завершивши контратаку росо-нері.

У чвертьфіналі "Мілан" зіграє з переможцем пари "Лаціо" – "Удінезе". Ці команди зіграють між собою 18 січня.

Андрій Шевченко

Нагадаємо, що доля Шеви у "Дженоа" висить на волосині. З того моменту, як він 7 листопада очолив команду, його підопічні за 9 ігор у національній першості так і не змогли перемогти. 6 зустрічей у Серії А завершилися поразками.

Андрій Шевченко та Мауро Тассотті під час матчу.

У турнірній таблиці "Дженоа" посідає передостаннє місце та відстає на п'ять очок від "Венеції", яка знаходиться на рятівній 17-й позиції.

Єдині три очки Андрій Миколайович зміг взяти у Кубку Італії, де переміг "Салернітану".