"Шахтар" – "Шериф": відео голів Ліги чемпіонів

6,2 т.
Шахтар Шериф

Донецький "Шахтар" драматично втратив перемогу у матчі 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти молдавського "Шеріфа". Поєдинок на київському стадіоні НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 1:1.

Рахунок було відкрито наприкінці першого тайму. Приголомшлива передача Сергія Кривцова знайшла Фернандо, бразилець серед двох захисників розвернувся і чітко пробив у кут.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам переглянути онлайн відео голів

"Шахтар" Україна – "Шериф" Молдова 1:1 (1:0, 0:1)

Голи : 1:0 – 42 Фернандо Педро, 1:1 – 90 Ніколів.

Шахтар – П'ятов (Шевченка, 86), Додо, Кривцов, Бондар, Корнієнко (Ісмаїлі, 67), Марлос, Соломон, Маркос Антоніо, Судаков (Тете, 46), Бондаренко (Майкон, 67), Фернандо Педро (Мудрик, 4) .

Шериф – Атанасіадіс, Фернандо, Арболеда, Дуланто, Крістіано, Коловос (Ніколов, 46), Тілль, Бруно, Аддо, Траоре, Янсане.

Попередження : Фернандо Педро (10), Аддо (18), Мудрік (78), Дуланто (83).

Нагадаємо, що до сьогоднішнього дня "Шахтар" із "Шерифом" зустрічалися 3 рази. Двічі у 2-му турі кваліфікації Ліги чемпіонів сезону 2003/2004.

Перша гра Шахтар – Шериф завершилася з рахунком 0:0

Перша гра у Молдові завершилася з рахунком 0:0.

Другий матч Шахтар – Шериф завершився з рахунком 2:0

У відповідь були сильніші "гірники" (2:0). Голами відзначилися Вукіч (60-та хвилина) та Брандао (89-а).

Шахтар - Шериф

Втретє молдовський та український клуби перетнулися в 1-му турі ЛЧ 2021/22.

Табло на стадіоні у Тирасполі зафіксувало сенсаційний рахунок 2:0 на користь господарів.