"Шахтар" втратив перемогу в Лізі чемпіонів, пропустивши гол на останній секунді

5 хвилин
17,3 т.
Сергій Кривцов

"Шахтар" у 6-му турі Ліги чемпіонів втратив перемогу вдома над молдовським "Шерифом". Заключна зустріч групового етапу у квартеті D на столичному НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 1:1. Віцечемпіони України пропустили за кілька секунд до закінчення останньої 3-ї доданої хвилини основного часу.

Матч прогнозовано розпочався з атак господарів. Молдовська команда розміщувалася низьким блоком, дозволяючи українцям легко проходити центр поля. За рахунок коротких передач "Шахтар" намагався пройти щільну оборону суперника, але це йому вдавалося важко.

"Шахтар" великими силами атакував

У дебюті поєдинку "помаранчево-чорні" кілька разів загрожували воротам Атанасіадіса, але у рамку не влучали.

Українці намагалися забити гол

У ті нечасті моменти, коли м'ячем володів "Шериф", "Шахтар" грамотно оборонявся, відтісняючи суперника від свого штрафного майданчика.

Віктор Кравцов вiддав результативну передачу

Ближче до середини тайму перевага віцечемпіонів України стала тотальною. Атаки накочувалися одна за одною, і молдованам рідко вдавалося перейти половину поля.

Молдовани нічого не могли зробити

Манор Соломон міг відкривати рахунок, але його шикарний обвідний удар влучив у хрестовину. Крайні захисники "Шахтаря" грали дуже високо, у разі втрати м'яча відразу вступаючи в пресинг.

Українці з кожною хвилиною нагнітали і на 42-й хвилині досягли успіху. Сергій Кривцов видав геніальний пас, відрізавши усю оборону. Фернандо в оточенні двох захисників зміг розвернутися і чітко покотити в дальній кут – 1:0.

Відразу за цим Додо міг подвоювати перевагу, але його "постріл" прийняла поперечина.

Манор Соломон потрапив у хрестовину

Після перерви гра вирівнялася. "Шериф"уже не відсиджувався всіма силами в обороні та навіть вперше за матч Пятову довелося зробити сейв. Молдовська команда помітно додала у швидкості й іноді навіть пресингувала суперника біля його воріт.

"Шериф" пресингував у другому таймі

У той же час випади гострішими були у "гірників". На 64-й хвилині Михайло Мудрик утік у контратаку, міг віддавати на двох вільних партнерів, вирішив усе зробити самостійно, проте не пробив голкіпера.

Поєдинок завершився нічиєю

Під завісу тайму побільшало кутових. Підопічні Вернидуба намагалися давити і зі штрафних. "Шахтарю" дуже не вистачало динаміки у грі, що в результаті призвело до сумних наслідків.

За 5 хвилин до фінального свистка Де Дзербі поміняв Пятова на Шевченка, та молодий голкіпер у своєму дебютному матчі у ЛЧ пропустив гол.

"Шахтар" Україна – "Шериф" Молдова 1:1 (1:0, 0:1)

Голи : 1:0 – 42 Фернандо Педро, 1:1 – 90 Ніколів.

Шахтар – П'ятов (Шевченка, 86), Додо, Кривцов, Бондар, Корнієнко (Ісмаїлі, 67), Марлос, Соломон, Маркос Антоніо, Судаков (Тете, 46), Бондаренко (Майкон, 67), Фернандо Педро (Мудрик, 4) .

Шериф – Атанасіадіс, Фернандо, Арболеда, Дуланто, Крістіано, Коловос (Ніколов, 46), Тілль, Бруно, Аддо, Траоре, Янсане.

Попередження : Фернандо Педро (10), Аддо (18), Мудрік (78), Дуланто (83).

Зазначимо, що перша гра між "Шерифом" і "Шахтарем" завершилася із сенсаційним рахунком 2:0 на користь молдован.

"Шахтар" уже зустрічався з "Інтером".

Як повідомляв OBOZREVATEL, у 5-му турі "гірники" програли в гостях міланському "Інтеру" (0:2) і втратили будь-які шанси на вихід до Ліги Європи.