"Шахтар" здобув вольову перемогу, забивши 6 м'ячів, і випередив "Динамо" в УПЛ

4 хвилини
11,0 т.
'Шахтар' здобув вольову перемогу, забивши 6 м'ячів, і випередив 'Динамо' в УПЛ

Донецький "Шахтар" здобув велику перемогу над ФК "Львів" у 17-му турі Прем'єр-ліги України. Підопічні Роберто Де Дзербі були сильнішими на полі столичного НСК "Олімпійський" – 6:1.

"Гірники" очікувано заволоділи ініціативою вже зі старту матчу. Проте перша ж вилазка львів'ян до воріт суперника завершилася голом. Ганський форвард Ернест Антві пішов на трьох захисників, а потім різко пробив – м'яч від штанги опинився в сітці.

"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Львовом"

Цей момент не позначився на перебігу гри. "Шахтар" багато володів м'ячем, але створити загроз воротам "Львова" не міг. Лише на останній хвилині першого тайму господарі змусили помилитися суперників, які сфолили у своєму штрафному майданчику. У результаті Тете реалізував удар із "точки" і зрівняв рахунок.

"Шахтар" переміг "Львів".

Друга половина зустрічі розпочалася зі швидкого голу "Шахтаря". Відзначився бразильський легіонер Педріньо, який головою замкнув подачу із флангу захисника Віктора Корнієнка.

Тренер "гірників" Роберто Де Дзербі.

Після цього "гірники" не стали зменшувати обертів. "Шахтар" намагався забити третій м'яч, щоб достроково зняти всі питання щодо переможця. Зрештою, на 77-й хвилині підопічні Де Дзербі знову відзначилися: молодий Бондаренко замкнув передачу Мудрика від лицьової.

А на 81-й хвилині львів'яни залишились у меншості, привізши у свої ворота ще один пенальті. Капітана команди Махмутовича було вилучено з поля, а бразилець "Шахтаря" Марлос реалізував 11-метровий. Добили гостей досвідчений опорник "оранжево-чорних" Степаненко, який відзначився красивим дальнім ударом під поперечину, та молодий Конопля.

Так донецька команда здобула три очки та знову очолила турнірну таблицю чемпіонату, випередивши "Динамо". При цьому кияни свій матч проведуть 4 грудня на виїзді із "Вересом".

"Шахтар" – "Львів" 6:1 (1:1, 5:0)

Голи: 0:1 – 17 Ньярко, 1:1 – 45, пенальті Тете, 2:1 – 55 Педріньйо, 3:1 – 77 Бондаренко, 4:1 – 84, пенальті Марлос, 5:1 – 87 Степан, 1 – 90 Коноплі.

"Шахтар" – Трубін, Додо, Марлон, Матвієнко, Корнієнко (Соломон, 59), Тете (Марлос, 73), Мудрик, Степаненко, Маркос Антоніо (Конопля, 85), Судаков (Сікан, 59), Педріньо (Бондаренко, 73).

"Львів" – Ілющенков, Бусько (Зозуля, 85), Лека, Махмутович, Романчук, Якимець, Політило, Довгий (Чиряк, 46), Ньярко (Семенів, 70), Рожеріо Шина (Нич, 58), Ременяк (Грисьо, 58).

Попередження: Довгий (32), Мудрик (33), Педріньо (37).

Вилучення: Махмутович (83).

Як повідомляв OBOZREVATEL, бразильський легіонер "Шахтаря" Тете може отримати українське громадянство.