"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Реалом" в Юнацькій лізі УЄФА. Відео

4,0 т.
'Шахтар' здобув вольову перемогу над 'Реалом' в Юнацькій лізі УЄФА. Відео

Перед поєдинком основних складів "Шахтаря" і "Реала" в Лізі чемпіонів в Києві грали молодіжні команди українського та іспанського клубів в Юнацькій лізі УЄФА. Зустріч на полі НТК імені Банникова дещо несподівано завершилася перемогою господарів – 3:2.

Причому, "гірники" здобули три очки, двічі відіграючись по ходу зустрічі. Всі м'ячі в матчі забили ще до перерви. У мадридців голами відзначилися Петер і Давид Гонсалес – на 10-й і 41-й хвилинах. У "Шахтаря" рахунок порівнювали Антон Глущенко і Кирило Сігєєв (на 32-й і 42-й хвилинах). А переможний удар за хвилину до закінчення першого тайму завдав півзахисник Ілля Гулько.

Молодь "Шахтаря" обіграла "Реал" у Лізі УЄФА.

Дивіться найцікавіші моменти гри.

Цей успіх дозволив підопічним Оскара Ратулутри обійти "Реал" і вийти на перше місце в групі. У наступному турі "Шахтар" знову зустрінеться з "королівським" клубом, але вже в Мадриді.

Цікаво, що кілька днів тому "Зоря" розгромила "Шахтар" у чемпіонаті України серед молоді.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у вівторок вранці "Шахтар" визначився зі складом на матч з "Реалом" у Лізі чемпіонів.

На нашому сайті йде онлайн-трансляція "Шахтар" – "Реал".