"Зоря" несподівано розгромила "Шахтар" у чемпіонаті України серед молоді

6,6 т.
'Зоря' несподівано розгромила 'Шахтар' у чемпіонаті України серед молоді

Напередодні матчів основних складів в Прем'єр-лізі України свої ігри проводять молодіжні команди (U-19). Гучною сенсацією завершилася в п'ятницю, 15 жовтня, зустріч донецького "Шахтаря" і луганської "Зорі" в 11-му турі. "Гірники", які до цього виграли всі 10 матчів із загальною різницею забитих і пропущених м'ячів 33-3, програли середняку з великим рахунком – 0:6!

До перерви в Щасливому, що під Києвом, "Зоря" забила лише один раз, а от у другому таймі вчинила розгром. Причому, двічі гравці "Шахтаря" відправляли м'яч у сітку своїх воріт.

Молодіжні склади "Шахтаря" і "Зорі".

Складним в цей день виявився матч і для молодіжного складу "Динамо". У видовищній виїзній грі з середняками зі "Львова" кияни відігралися лише в доданий час з пенальті – 3:3.

Незважаючи на невдачу, "Шахтар" залишився на чолі турнірної таблиці. "Динамо" відстає від лідера на п'ять очок. До цього дуету наблизився "Металіст 1925". Харків'яни на четвертій доданій хвилині вирвали перемогу в Маріуполі – 1:0.

Турнірна таблиця на 15 жовтня 2021 року.

Матч основних складів "Шахтаря" і "Зорі" розпочнеться в п'ятницю о 17:00 на столичному "Олімпійському".

Як повідомляв OBOZREVATEL, український футболіст порадів голу в свої ворота і потрапив під слідство.

Тим часом, Неймар і Суарес обмінялися голами в матчі Бразилія – Уругвай.