"Шахтар" здобув перемогу в УПЛ, пропустивши гол на останній секунді. Відео

4,4 т.
'Шахтар' здобув перемогу в УПЛ, пропустивши гол на останній секунді. Відео

Донецький "Шахтар" в матчі 24-го туру чемпіонату України з футболу легко вдома обіграв "Дніпро-1". Зустріч на столичному НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 2:1.

Гості впродовж всього матчу нічого не могли організувати в атаці, пропустивши два м'ячі. Критичними стали помилки 19-річного захисника дніпрян Арсенія Батагова.

На 24-й хвилині Батагов втратив м'яч і Дентіньо в дотик пробив з лінії штрафної без шансів для воротаря.

Під кінець тайму все тей же Батагов віддав назад на воротаря, Дентіньо перехопив передачу і віддав на порожні Тете.

Після цього "гірники" розслабилися і на останніх секундах пропустили гол. Після прострілу з флангу неквапливо зіграв Трубін, і Хобленко зробив рахунок 2:1.

Донецька команда набирає 48-й очок і на 7 балів відривається від "Зорі", що йде другою. Луганчани свою зустріч 24-го туру проти "Миная" проведуть 2 травня.

"Шахтар" – "Дніпро-1" 2:0

Голи: 1:0 – 24 Дентіньо, 2:0 – 41 Тете.

Шахтар – Трубін, Додо, Хочолава, Матвієнко, Кривцов, Майкон, Степаненко, Алан Патрік, Тете, Дентіньо, Соломон.

Дніпро-1 – Юрчук, Сваток, Дубінчак, Тейлор, Дуглас, Когут, Ді Франко, Батагов (Білл, 61), Булеца, Довбік, Чуже.

Попередження: Тейлор (30), Ді Франко (30), Когут (45), Додо (54).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні стало відомо, що "Шахтар" може купити Бога, щоб переконати італійського тренера очолити клуб.