"Шахтар" забив "Карпатам" шість голів у 10-му турі УПЛ

18,0 т.
'Шахтар' забив 'Карпатам' шість голів у 10-му турі УПЛ

Лідер турнірної таблиці української Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" розгромив "Карпати" на виїзді в 10-му турі першості країни. Гірники забили шість м'ячів у ворота львівської команди, яка змогла відповісти лише голом престижу від Шведа в додатковий час.

Підопічні Паоло Фонсеки забезпечили собі перемогу ще в першому таймі. На перерву "Карпати" пішли з п'ятьма пропущеними м'ячами. У розгромі господарів взяли участь Ярослав Ракіцький, Фернандо, Жуніор Мораес, а бразильський півзахисник збірної України Марлос оформив дубль. Гол захисника "Шахтаря" і національної команди Ракіцького зі штрафного став окрасою цього поєдинку.

Фінальну гольову крапку "гірників" поставив Матвієнко.

Відео дня
"Шахтар" забив "Карпатам" шість голів

Карпати - Шахтар 1:6 (0:5, 1:1)
Голи: 0:1 - 13 Ракицький, 0:2 - 26 Фернандо Педро, 0:3 - 29 Мораес, 0:4 - 35 Марлос, 0:5 - 45, автогол Бородай, 0:6 - 79 Матвієнко, 1:6 - 90 Швед.
Карпати - Кучинський, Ковтун, Мехреміч, Федецький, Бородай, Мякушко (Мендес, 76), Ербес (Голодюк, 82), Швед, Карраскаль (Кльоц, 72), Гуцуляк, Ді Франко.
Шахтар - Пятов, Кривцов, Ісмаїлі, Матвієнко, Ракицький, Майкон, Степаненко (Алан Патрік, 46), Тайсон, Марлос (Сіпріано, 66), Фернандо Педро, Мораес (Кайоде, 72).
Попередження: Майкон (31), Ковтун (32), Мехреміч (60), Бородай (63), Ракицький (65), Ербес (67).

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Шахтар" дізнався суперника в 1/8 фіналу Кубка України.