"Шахтар" здобув розгромну перемогу на "Олімпійському"

3,4 т.
Шахтар легко переграв Верес

Донецький "Шахтар" в матчі 9-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі обіграв рівненський "Верес". Поєдинок на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 4:1.

Перший тайм пройшов у рваному ритмі. Після стартового тиску, коли "гірники" мали кілька стовідсоткових моментів, темп в грі трохи впав. "Шахтар" продовжив домінувати, але вже не так серйозно загрожуючи воротам Когута.

Навіть свій гол донецький клуб забив зусиллями суперника: після передачі Марлоса в власні ворота м'яч зрізав Мірошник. Повівши в рахунку підопічні Де Дзербі заспокоїлися і були покарані. На З0-й хвилині Геннадій Пасич шикарним дальнім ударом зрівняв рахунок.

У перерві італійський фахівець знайшов необхідні слова і його підопічні легко викотили три м'ячі.

"Шахтар" – "Верес" 4:1 (1:1, 3:0)

Голи: 1:0 – 22, автогол Мірошник, 1:1 – 30 Пасіч, 2:1 – 55 Тете, 3:1 – 79, пенальті Марлос, 4:1 – 86 Траоре.

Шахтар – Пятов, Корнієнко (Ісмаїлі, 71), Віта (Бондар, 83), Кривцов, Конопля, Марлос, Бондаренко (Майкон, 63), Маркос Антоніо, Тете, Соломон (Мудрик, 70), Сікан (Траоре, 63).

Верес – Когут, Немчанінов, Мірошник, Солдат, Гончаренко, Кльоц, Кучеров (Полюлях, 83), Пасіч (Тимофієнко, 83), Панасенко (Гегедош, 70), Пасіч (Дахнівський, 75), Шестаков (Гечев, 75).

Попередження: Кривцов (40), Кучеров (41), Панасенко (60), Дахнівський (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, в попередньому турі УПЛ "гірники" легко розправилися з "Дніпром-1" (2:0). Крім того в середу підопічні Де Дзербі в 9-й раз у своїй історії виграли Суперкубок України.