"Шахтар" успішно скористався осічкою "Динамо" в УПЛ

3,5 т.
Шахтар обіграв Колос

Донецький "Шахтар" у 14-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі з рахунком 3:1 переміг "Колос" із Ковавлівки. Зважаючи на те, що напередодні "Динамо" сенсаційно програло "Ворсклі ", цей результат дозволив підопічним Де Дзербі повернути собі лідерство в турнірній таблиці.

Усі ключові події зустрічі розвивалися у першому таймі. З інтервалом у 10 хвилин "гірники" вкотили два м'ячі у ворота Волинця.

Це ніяк не збентежило підопічних Сергія Кузнєцова, вони кинули великі сили в атаку та змогли на 41-й хвилині один гол відіграти.

Після перерви футболісти "Колоса" мали кілька реальних моментів зрівняти рахунок, але вдало зіграв Трубін.

Захопившись нападом, господарі пропустили третій м'яч. Михайло Мудрік, який вийшов на заміну на 66-й хвилині, через 6 хвилин відзначився влучним ударом.